o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Stan psychiczny Donalda Trumpa. Dziennikarz ma wątpliwości

477
Podziel się

"Coś jest nie tak" - mówi Jonathan Karl. Po wywiadzie z Donaldem Trumpem zaczął mieć wątpliwości w kwestii jego zdrowia psychicznego.

Stan psychiczny Donalda Trumpa. Dziennikarz ma wątpliwości
Donald Trump. (PAP, STEVE POPE)
bESVEyZh

Jonathan Karl, który jest dziennikarzem stacji ABC podjął się napisania książki o zamieszkach, które miały miejsce pod Kapitolem s styczniu tego roku. Udało mu się porozmawiać na ten temat z byłym prezydentem USA Donaldem Trumpem, który bez wątpienia miał nieco wspólnego z wydarzeniami. Przede wszystkim dlatego, że to głównie jego wyborcy znaleźli się 6 stycznia pod Kapitolem.

Jak przebiegła rozmowa? O jej wyniku jeszcze przed wydaniem książki poinformował sam Karl. Po spotkaniu odniósł bowiem wrażenie, że z Donaldem Trumpem może być coś nie tak. Zauważył, że były prezydent nie ma żadnych wyrzutów sumienia po tragicznych w skutkach wydarzeniach.

bESVEyZj
Chciałem zobaczyć jakikolwiek ślad żalu, jakikolwiek ślad wyrzutów sumienia za to, co wydarzyło się 6 stycznia… absolutnie żadnych - mówi dziennikarz cytowany przez "Independent".
Wychodzi – jest towarzyski. Ma sposób, by cię oczarować. Wcale nie wygląda na kogoś, kto jest całkowicie szalony - stwierdza w rozmowie z kolegą po fachu.
bESVEyZp

Karl dodał, że podczas wywiadu pan Trump był w "dobrym nastroju", a nawet był "podekscytowany", gdy opisywał "straszne rzeczy", które rzekomo mu zrobili inni Republikanie, w tym Mike Pence i Bill Barr. Uważa, że sam brak poczucia odpowiedzialności za to, co zadziało się pod Kapitolem jest wyrazem tego, że coś z Trumpem może być nie tak.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESVEyZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(477)
Caro 24
7 dni temu
czy polscy dziennikarze potrafia miec swoja opinie czy potrafia przedrukowywac lewicowe elity Washington Post ?
Medianie
1 tyg. temu
Przepraszam a czy to jego wina że sfałszowali wybory?? Zakłamamy świat i media. Trump przy Bodenie to bohater
BumCyk
1 tyg. temu
Media są teraz tak lewicowe że ich kłamstwa przypominają PRL. Biden im nie przeszkadza pomimo że jest najgorszym prezydentem od czasu Nixona
bESVEyZL
bolo
1 tyg. temu
Dziennikarz z TVN ma wątpliwości?
niuniek
1 tyg. temu
A zaraz to może Putin mu podsypał Nowiczok.
John
1 tyg. temu
Ten kto publikuje takie foty jest prowokatorem i ignorantem myślę że kiedyś spotka się z odpowiednią reakcją !!!!!!!!!!!!!!!
Tommy
1 tyg. temu
To jest współczesny Hitler. Powinien zostać odsunięty od polityki dla dobra wszystkich.
Bajor
1 tyg. temu
Oni wszyscy są nienormalni i to jeszcze w tym wieku Trampek, Bidet i Kaczor. Dla dobra kraju tacy ludzie nie powinni już być politykami, przez głupie decyzje Trumpa (ściskanie dłoni z Talibem, grubasem z Korei, Komuchem i KGBowcem) a potem egzekwowanie sojuszu USA z Talibami przez Bidena i ucieczka jak z Sajgonu już nie wspominając kontynuacji ociepleń relacji z Rosją zapoczatkowaną przez Trumpa by mieć sojusznika przeciw Chinom to ameryka upada. Amerykanie, obudźcie się! Odeślijcie tych dziadów na emeryturę, niech młode pokolenie przejmie stery a nie dziady u steru co mentalnie są jeszcze w zimnej wojnie.
aaaaaaaaaa
1 tyg. temu
Bardzo przepraszam ale wycofanie sie z Afganistanu to jest dopiero stan nienormalnosci w sumie oni sie nie wycofali tylko uciekali Biden =D ebil
Alik kot
1 tyg. temu
Psychiatrzy wątpliwości nie mają,to socjopata
Wytrwaly
1 tyg. temu
Bredzisz dziennikarzy , Sfałszowane wybory, to za mało aby o tym mówić? Przecież Tramp nie namawiał do zabijania, wręcz odwrotnie zginęli prawdziwi Amerykanie zabici przez służby!
Bronka
1 tyg. temu
ABC, cnn, itp, it’d…. ...wszystko wiarygodne…..
Majkel
1 tyg. temu
Już od lat było widać że Trump jest psychicznie nienormalny. Wystarczy posłuchać kilku wywiadów albo przeczytać kilka jego wypowiedzi na portalu Twitter.
bESVEyZD
bbb333
1 tyg. temu
niech przyjedzie do Polski i spotka się z Kaczyńskim, to będzie miał o czym mówić
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić