Stan psychiczny Donalda Trumpa. Dziennikarz ma wątpliwości

794

"Coś jest nie tak" - mówi Jonathan Karl. Po wywiadzie z Donaldem Trumpem zaczął mieć wątpliwości w kwestii jego zdrowia psychicznego.

Stan psychiczny Donalda Trumpa. Dziennikarz ma wątpliwości
Donald Trump. (PAP, STEVE POPE)

Jonathan Karl, który jest dziennikarzem stacji ABC podjął się napisania książki o zamieszkach, które miały miejsce pod Kapitolem s styczniu tego roku. Udało mu się porozmawiać na ten temat z byłym prezydentem USA Donaldem Trumpem, który bez wątpienia miał nieco wspólnego z wydarzeniami. Przede wszystkim dlatego, że to głównie jego wyborcy znaleźli się 6 stycznia pod Kapitolem.

Jak przebiegła rozmowa? O jej wyniku jeszcze przed wydaniem książki poinformował sam Karl. Po spotkaniu odniósł bowiem wrażenie, że z Donaldem Trumpem może być coś nie tak. Zauważył, że były prezydent nie ma żadnych wyrzutów sumienia po tragicznych w skutkach wydarzeniach.

Chciałem zobaczyć jakikolwiek ślad żalu, jakikolwiek ślad wyrzutów sumienia za to, co wydarzyło się 6 stycznia… absolutnie żadnych - mówi dziennikarz cytowany przez "Independent".
Wychodzi – jest towarzyski. Ma sposób, by cię oczarować. Wcale nie wygląda na kogoś, kto jest całkowicie szalony - stwierdza w rozmowie z kolegą po fachu.

Karl dodał, że podczas wywiadu pan Trump był w "dobrym nastroju", a nawet był "podekscytowany", gdy opisywał "straszne rzeczy", które rzekomo mu zrobili inni Republikanie, w tym Mike Pence i Bill Barr. Uważa, że sam brak poczucia odpowiedzialności za to, co zadziało się pod Kapitolem jest wyrazem tego, że coś z Trumpem może być nie tak.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić