Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Dorota Gardias po przebyciu COVID-19. Jak się czuje? "Jest masakra"

125

Dorota Gardias to jedna z osób, które COVID-19 mają już za sobą. Niestety, przebyte zakażenie koronawirusem nadal daje się jej we znaki. Pojawił się kolejny nieprzyjemny skutek.

Dorota Gardias po przebyciu COVID-19. Jak się czuje? "Jest masakra"
Dorota Gardias mówi o skutkach koronawirusa (AKPA)

Dorota Gardias była jedną z pierwszych osób ze świata szołbiznesu, która publicznie oznajmiła, że wykryto u niej koronawirusa. Później informowała, jak przebiega COVID-19, jakie ma objawy i jak się czuje. Leczenie znanej pogodynki zakończyło się na początku października.

Dorota Gardias o następstwach COVID-19

Choć pogodynka jest już ozdrowieńcem, to po przejściu choroby nie wszystko wróciło do normy. Gardias przyznała się, że pojawiło się u niej sporo przykrych następstw choroby. Przez to nadal nie powróciła jeszcze do pełni sił.

Następstwa koronawirusa są poważne i utrudniają Dorocie Gardias codzienne funkcjonowanie. Są to m.in. zmęczenie, ból głowy, problemy z pamięcią (mgła covidowa), słaba kondycja fizyczna, problem ze smakiem i węchem. Pogodynka ma także spory problem z włosami.

Jest masakra z włosami, które wypadają mi od czasu przebycia koronawirusa. Od świąt używam do mycia i odżywiania preparatów ze skrzypem polnym. Oprócz tego biorę suplementy dla kobiet - wyznała internautom Dorota Gardias.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić