Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 

Dostarczył paczkę pod drzwi. Po chwili się zaczęło

47

Szokujące nagranie ze stanu Pensylwania w USA. Kurier dostarczył zamówioną paczkę pod drzwi, ale nie trafiła w ręce odbiory. Po chwili rzuciło się na nią dwóch przypadkowych mężczyzn, którzy wręcz pobili się tuż przed drzwiami pechowego klienta. W momencie kradzieży w mieszkaniu przebywała rodzina.

Dostarczył paczkę pod drzwi. Po chwili się zaczęło
Awantura o paczkę w USA. (X)

Nagranie szybko trafiło do mediów społecznościowych. Wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami w Sinking Spring w hrabstwie Berks – około godziny na północny zachód od Filadelfii.

Co widzimy na filmie? Kurier wysiadł z auta, podszedł pod mieszkanie, położył pod drzwiami paczkę. Odchodząc zrobił zdjęcie, z pewnością po to, by mieć dowód dostarczenia kartonowego pudła. To, co wydarzyło się po chwili, wręcz go zamurowało.

W ciągu chwili przed wejściem do mieszkania pojawiło się dwóch mężczyzn, którzy wysiedli z osobnych samochodów. Gdy obaj dotarli pod drzwi, zaczęli się popychać i walczyć o niewielki karton. Jeden z agresorów podniósł nawet doniczkę i próbował zmusić konkurenta do odstawienia paczki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowa służba pojawi się na granicy? Jest potwierdzenia

Mężczyzna, który wygrał rywalizację, miał kaptur i maskę. Wymachiwał również czymś w rodzaju pałki teleskopowej. Konkurent miał jedynie na głowie czapkę z daszkiem. Na nagraniu słychać wypowiadane hiszpańskie słowa.

Kradzież paczki w USA. "Życie było zagrożone"

Jak informują amerykańskie media, całe zajście między dwoma napastnikami odbywało się w momencie, gdy członkowie rodziny przebywali w domu. - Życie mojej rodziny było zagrożone i to jest przerażające powiedziała mieszkanka, która udostępniła wideo filadelfijskiej stacji WPVI.

Portal abc7.com informuje, że w przesyłce miały znajdować się zakupiony telefony. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób mężczyźni dowiedzieli się o tym, co znajduje się w paczce.

Miejscowy komendant Chris Stouch zdradził, że trwają poszukiwania obu agresorów. Dodał, że kamera z domofonu bardzo pomogła, ale "należy zrobić więcej, by powstrzymać bezczelną działalność złodziei".

Kurier był pracownikiem firmy FedEx, który zapewnia, że priorytetem dla nich "zapewnienie klientom bezpiecznego odbioru przesyłek" oraz, że wprowadzili wiele innowacyjnych rozwiązań dla klientów, by zapobiec kradzieżom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dueling porch pirates fight to steal package outside home
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić