Dramat na morzu. Śruba napędowa zabiła młodą kobietę

3

U wybrzeży Kolumbii doszło do ogromnej tragedii. Młoda kobieta została zabita przez śrubę napędową łodzi, gdy przebywała w wodach Morza Karaibskiego. Kilka dni po zdarzeniu w mediach społecznościowych pojawiło się wideo, które nagrali świadkowie.

Dramat na morzu. Śruba napędowa zabiła młodą kobietę
Kamera nagrała śmierć 26-latki (Twitter)

Dramat z Morza Karaibskiego może być przestrogą dla innych. Nieprzemyślane zachowanie młodej kobiety okazało się dla niej koszmarne w skutkach. Natalia Andrea Larranaga Fajardo odwiedzała plażę White Watta na wyspie San Andres w Kolumbii. Nie wiedziała, na jakie niebezpieczeństwo się naraziła. Finał był tragiczny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Mówił pozytywnie o Tusku. W tle ważne ustalenia

Fajardo przebywała na łodzi, kiedy zorientowała się, że wpadły jej do wody japonki. 26-latka bez zastanowienia wskoczyła do morza. Nie wzięła pod uwagę, że może znaleźć się w niebezpieczeństwie. Kilka sekund później została uderzona przez śrubę napędową łodzi. Siła uderzenia była ogromna. Moment wypadku został nagrany przez jednego ze świadków.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Fajardo mocno krwawiła po uderzeniu śruby w jej ciało. 26-latka odniosła poważne obrażenia nóg oraz pleców. Po wciągnięciu z wody na skuter wodny została przetransportowana do szpitala. Z oświadczenia placówki w San Andrés wynika, że przyjęto ją około godziny 17:30 czasu lokalnego.

Lekarze toczyli walkę o życie 26-latki. Przeprowadzono skomplikowaną operację oraz transfuzję krwi. Niestety, starania medyków na nic się zdały. Kilka godzin po przyjęciu poszkodowanej do szpitala stwierdzono jej zgon. Fajardo zmarła 28 listopada około 2:30 w nocy. Sprawą zajęły się lokalne władze. Pod lupę wzięto łódź, na której doszło do dramatu, a także jej załogę. Informacja o śmierci kobiety wywołała ogromne poruszenie zarówno w kolumbijskich, jak i globalnych mediach społecznościowych. W sieci użytkownicy publikują kondolencje dla bliskich ofiary.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić