aktualizacja 

Dramat na polowaniu. Pies zastrzelił swojego właściciela

430

Na terenie hrabstwa Sumner w Stanach Zjednoczonych doszło do wielkiego dramatu. Myśliwy zginął na polowaniu po tym, jak jego pies nadepnął na spust strzelby. Niestety celny strzał z broni pozbawił Amerykanina życia.

Dramat na polowaniu. Pies zastrzelił swojego właściciela
Myśliwy nie przeżył (Facebook)

O tragicznym zdarzeniu poinformowała lokalna stacja telewizyjna KWCH 12 NEWS. Do zdarzenia doszło rankiem 23 stycznia czasu lokalnego na terenie hrabstwa Sumner, w pobliżu miejscowości Oxford i Wellington. Niewątpliwie może to być przestroga dla innych myśliwych, aby zawsze trzymać broń w odpowiednim zabezpieczeniu.

Biuro miejscowego szeryfa przedstawiło ustalenia w tej sprawie. Myśliwy siedział na przednim fotelu pasażera w samochodzie. Na tylnej kanapie leżał za to sprzęt łowiecki, w tym naładowana i niezabezpieczona strzelba. Według śledczych broń wystrzeliła po tym, jak na spust nadepnął pies mężczyzny. Kula trafiła Josepha Smitha prosto w plecy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Kilka minut po wystrzale na miejscu zdarzenia pojawili się ratownicy medyczni. Zespół niezwłocznie przystąpił do reanimacji, jednak życia myśliwego nie udało się im uratować. Joseph Smith miał zaledwie 30 lat. Na szczęście osoba, która prowadziła samochód w momencie wystrzału, nie została raniona. O nieszczęśliwym wypadku rozpisują się media na całym świecie.

Do całej sprawy odniósł się przyjaciel Josepha Smitha. Jimmy White nie ukrywał oburzenia wobec postawy internautów, którzy śmiali się ze śmierci 30-latka. Mężczyźni znali się bardzo dobrze od ponad 20 lat.

Do wszystkich komików i ekspertów od broni - ten chłopak był moim przyjacielem, byliśmy najlepszymi przyjaciółmi od ponad 20 lat. Te komentarze są pełne nienawiści. Znam tę rodzinę bardzo dobrze i nie mogę ci powiedzieć, jak bardzo boli ich serce w tej chwili. Wstydź się - napisał Jimmy White.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić