Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Dramat w centrum zabaw. 2-latka ofiarą pedofila

5

Do incydentu doszło w mieście Penrith na zachód od Sydney. Dziewczynka bawiła się w centrum zabaw Lollipop's Playland and Cafe. W pewnym momencie 2-latka zniknęła matce z oczu. Po odnalezieniu natychmiast przewieziono ją do szpitala.

Dramat w centrum zabaw. 2-latka ofiarą pedofila
(Facebook.com, Lollipop's Playland and Cafe)

Dziewczynka ostatecznie została odnaleziona w magazynie w centrum zabaw. Następnie dziecko przewieziono do Szpitala Dziecięcego Westmead, gdzie zbadano ją pod kątem urazów.

Pedofil w centrum zabaw. W jakim stanie jest dziecko?

Zdarzenie potwierdził detektyw John Kerlatec. Funkcjonariusz nie zdradził szczegółów odnośnie do obrażeń, jakich doznała 2-latka. Przyznał jedynie, że jej urazy były na tyle poważne, aby podejrzewać napaść pedofila.

(Obrażenia były – przyp. red.) wystarczające, abyśmy byli zaniepokojeni. Współpracujemy z kierownictwem, aby przejrzeć wszystkie dostępne materiały (z kamer – przyp. red.) – wyjaśnił John Kerlatec w rozmowie z "9 News".
Zobacz także: Zobacz też: #11 pytań do prywatnych detektywów cz. 3

Tuż po odnalezieniu dziewczynka była bardzo zdenerwowana. John Kerlatec przyznał, że na razie śledczy zakładają najgorszy możliwy scenariusz.

Funkcjonariusze starają się dotrzeć do wszystkich osób, które były w centrum zabaw i mogłyby pomóc w schwytaniu sprawcy. Dochodzenie w sprawie napaści prowadzi Zespół ds. Przemocy z Państwowego Dowództwa ds. Przestępstw na tle seksualnym. Centrum zabaw Lollipop's Playland and Cafe zostało na krótko zamknięte.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić