Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Horror w centrum Wrocławia. Zabił swojego byłego pracodawcę

295

Były pracownik śmiertelnie ugodził nożem w centrum Wrocławia swojego byłego pracodawcę. Do ataku doszło we wtorek. Policja zatrzymała już podejrzanego.

Horror w centrum Wrocławia. Zabił swojego byłego pracodawcę
(Pixabay)

Jak poinformowała policja, ofiara wcześniej znała zabójcę. Zatrzymany w przeszłości był podwładnym zmarłego mężczyzny.

Do zabójstwa doszło we wtorek we wczesnych godzinach porannych. Po napaści, która miała miejsce w centrum miasta, sprawca podjął próbę ucieczki. Został jednak schwytany przez policjantów z Wydziału d/w z Korupcją, pełniącymi inne czynności służbowe w terenie.

Brutalny atak w centrum Wrocławia. Interweniował inny pracownik

W zatrzymaniu sprawcy pomógł policjantom jeden z pracowników zabitego. Po ataku na swojego szefa rzucił się w pogoń za sprawcą, a kiedy dostrzegł nieoznakowany radiowóz, poprosił funkcjonariuszy o pomoc.

Policjantów z Wydziału d/w z Korupcją wsparli koledzy z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą. Funkcjonariusze wspólnie obezwładnili sprawcę zabójstwa i udzielili pomocy ofierze ataku. Jednak odniesione obrażenia były na tyle rozlegle, że pomoc przedmedyczna oraz reanimacja przez pracowników pogotowia nie przyniosły rezultatu.

Sprawca pozostaje obecnie w areszcie. Za dokonanie zabójstwa zostanie postawiony przed sądem. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zobacz także: Zobacz też: Opuszczony dom "wampira z Bytowa". Został wystawiony na sprzedaż za 50 tys. zł
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić