Dramat w Kozłowie. 19-latek zaczął płonąć

111

Wstrząsające sceny miały miejsce w Kozłowie (woj. małopolskie). Młody mężczyzna miał oblać się benzyną i podpalić. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Dramat w Kozłowie. 19-latek zaczął płonąć
Ma miejscu lądował śmigłowiec LPR. Zdjęcie ilustracyjne (Wikimedia Commons)

O dramatycznym zdarzeniu poinformował facebookowy profil "Patrol998-Małopolska". Z wpisu wynika, że w niedzielny poranek 26 czerwca w Kozłowie w powiecie miechowskim 19-letni mężczyzna oblał się benzyną, a następnie podpalił.

Dramat w Kozłowie. 19-latek zaczął płonąć

Do zdarzenia miało dojść nieopodal miejsca zamieszkania nastolatka, w rejonie dworca kolejowego w Kozłowie. Interweniowały wezwane służby. W pobliżu lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak donoszą lokalne media, nastolatek został przetransportowany do szpitala w Krakowie. Nie wiadomo, w jakim jest stanie i jaki był motyw jego działania.

Dramat w Kozłowie. Nowe doniesienia

W sprawie pojawiają się nowe informacje. Z aktualnych doniesień wynika, że młody mężczyzna miał zostać poważnie poparzony już w sobotę wieczorem, lecz dopiero w niedzielę wezwano pomoc. Szczegółowe okoliczności zajścia nie są znane.

Jak podaje "Gazeta Krakowska", poszkodowany mieszkał z ojcem. Wójt Kozłowa Jan Baza wyznał w rozmowie z dziennikarzami, że 19-latek odwiedzał Urząd Gminy, gdzie starał się o pomoc socjalną.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz to uczynić, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Zdrowie psychiczne dzieci. Jakie są zwiastuny, że dzieje się coś złego?
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić