Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Dramatyczne doniesienia z Torunia. Potwierdził się najgorszy scenariusz

37
Podziel się:

Zakończono poszukiwania zaginionego Patryka K. z Brzozówki. Rodzina zidentyfikowała zwłoki 14-latka, które zostały wyłowione z Wisły w Toruniu dzień wcześniej.

Dramatyczne doniesienia z Torunia. Potwierdził się najgorszy scenariusz
Zwłoki zaginionego Patryka odnaleziono w Wiśle (Wikimedia Commons)

29 czerwca o godzinie 21.08 toruńskie służby otrzymały dramatyczne zgłoszenie. Około kilometr od portu zimowego w Toruniu znaleziono zwłoki dryfujące w wodach Wisły. Ciało zostało podjęte przez przybyłych na miejsce strażaków. Dzień później rozwiane zostały wszelkie wątpliwości. Rodzina rozpoznała, że wyłowione ciało należy do zaginionego Patryka K. z Brzozówki.

Patryk K. był poszukiwany od 24 maja. To właśnie tego dnia 14-latek wyszedł z domu do szkoły i już nigdy do niego nie wrócił. Chłopak był uczniem pierwszej klasy technikum w Czernikowie. Codziennie dojeżdżał do szkoły, dlatego wychodził na autobus wcześnie rano. Rodzina od początku była bardzo zaniepokojona o los zaginionego. Nic nie wskazywało bowiem na jego ewentualną ucieczkę.

Syn wstał po 6.00 rano i wybierał się do szkoły. Zabrał ze sobą szkolny plecak i telefon komórkowy - jak zawsze. Z pokoju nie zabrał niczego, co wskazywać mogłoby np. na plan wyjazdu - zauważył ojciec Patryka.

O dziwo tego dnia nastolatek nie dotarł do szkoły. Prawda wyszła na jaw, gdy jego mama sprawdziła dziennik elektroniczny. Patryk był widziany tego dnia po południu na moście im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu. Mniej więcej o tej porze po raz ostatni skontaktował się ze swoją rodziną. Napisał swojej mamie wiadomość, że wróci do domu do godz. 21. Od godziny 20.10 telefon nastolatka był już jednak nieaktywny.

Mniej więcej o tej porze też syn wysłał do mamy wiadomość. Pisał, że jest na dworze i że będzie w domu o 21.00. Kontaktował się również z koleżanką z ulicy. Jej również przekazywał, że wróci - powiedział ojciec chłopca "Nowościom".

Niedługo po rozpoczęciu poszukiwań pojawiła się pierwsza zła wiadomość. Plecak chłopca został odnaleziony pod mostem, gdzie po raz ostatni widziany był Patryk. 13 czerwca policja wspólnie z WOPR-em przeszukiwała Wisłę i nic nie znalazła. Dawało to nadzieję, że chłopak żyje. Ponad miesiąc później odnaleziono jednak jego zwłoki. Policja wykluczyła już, że do śmierci dziecka doprowadziły osoby trzecie.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(37)
Nemeczek
miesiąc temu
Rozpacz rodziców... Współczuję z całego serca
Współczuję:((...
miesiąc temu
Przecież wtedy było koło 18 stopni Celsjusza...kto wtedy idzie pływać, do tego sam,pod mostem?
dziwne
miesiąc temu
14 latek był uczniem technikum?
Prawda boli
miesiąc temu
Podziękowania dla empatycznych nauczycieli. Koniec roku i dramat wielu młodych. Uwalić dziecko na drugi rok w tej samej klasie, to takie polskie.... Kadra pedagogiczna nie zawsze pedagogiczna....
Takie fakty
miesiąc temu
Miesiąc w niewiedzy to katorga A teraz potwierdzenie złych wiadomości...potworne Żal dziecka.Teraz zaczynalby wakacje...życie mial przed soba...Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny
Amen
miesiąc temu
Ale jak to ? W kraju katolików i to do tego w Toruniu,tuż przy włościach niepokalanego Rydzola takie rzeczy ?
Abc
miesiąc temu
Monitoring sprawdzili?
Euzebia
miesiąc temu
Patologiczna banda wpadla na komentarze.Stop patologicznym bandytom.
Kominek
miesiąc temu
Patryk miał 16 lat…zanim coś napiszecie sprawdźcie fakty
Lola
miesiąc temu
Jak piszecie artykuł to sprawdzajcie fakty: Patryk miał 16 lat!!
Państwo z dyk...
miesiąc temu
Koledzy ze szkoły mu pomogli, wystarczy popytać w szkole
zero
miesiąc temu
...czytam i nie mogę uwierzyć! Tak źle życzyć drugiemu człowiekowi -śmierci, może tylko złośliwiec no na pewno nie człowiek rozumny.
katol
miesiąc temu
tyle lat mówię zamiast religii w szkołach nauka pływania na chuj wam ta religia POlaczki
ows
miesiąc temu
biedny chłopak, wyrazy współczucia dla rodziny......;( odpoczywaj w spokoju
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić