Marcin Prokop pokazał zdjęcie ze szpitala. "Ciekawe ile worków gipsu poszło..."

15

Marcin Prokop opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym leży w szpitalnym łóżku. Prezenter TVN jest "od stóp do głów" w gipsie. Internauci piszą: "Ciekawe ile worków poszło".

Marcin Prokop pokazał zdjęcie ze szpitala. "Ciekawe ile worków gipsu poszło..."
Marcin Prokop na zdjęciu ze szpitala (AKPA, AKPA)

Marcin Prokop znany jest z ciętego dowcipu. Humorem popisuje się nie tylko w porannym programie "Dzień Dobry TVN", ale również na swoim Instagramie. To właśnie tam opublikował wpis ze zdjęciem. Prezenter jest na nim cały w gipsie, co wygląda dość poważnie.

Na szczęście Prokopowi nic się nie stało. Choć gips zaczyna się na szyi, przechodzi przez ręce, brzuch i całe nogi, prezenter uspokaja obserwatorów. - Na szczęście to tylko "ubranko" do roli w filmie - czytamy.

Mimo, że wszystko jest w porządku, Marcin Prokop wyciągnął lekcje ze szpitalnej charakteryzacji. Jak napisał: - Chociaż poleżenie w tym garniturku zaledwie przez kilka godzin uzmysłowiło mi, z czym muszą mierzyć się ci, którzy naprawdę walczą z podobnymi wyzwaniami.

Na koniec prowadzący DDTVN dodał: - Wszystkim im [mierzącym się z poważną chorobą - red.] wysyłam serdeczne pozdrowienia i wyrazy najgłębszej empatii, której czasami brakuje ludziom zdrowym. No i, poza wszystkim, uważajcie na siebie, kochani.

Internauci licznie komentują wpis Marcina Prokopa. Żartują z tego, jak wygląda, a oprócz tego współczują gwiazdorowi, że musiał spędzić czas w niewygodnym i zapewne niezbyt przewiewnym stroju. Inni komentują też wzrost prezentera, pisząc: - Ciekawe ile worków gipsu poszło...

Oto niektóre z komentarzy: - Czy to było nagrywane w tym tygodniu w którym było codziennie 36 stopni?, - Teraz jeszcze tylko odpalić Shopeee peee peee peee i mamy współczesny dom tortur, - Omg, chwilowy zawał był, - Ja bym się bała, że mnie z tego ubranka nie wypuszczą, - Wystraszyłam się że naprawdę miał pan jakiś wypadek, uff.

Prz okazji Marcin Prokop zareklamował kolejny odcinek swojego programu na platformie YouTube. Robi to na Instastories, gdzie również leży w niecodziennym stroju. - Chciałem was zaprosić na kolejny odcinek "Niezwykłych Bałkanów Prokopa". (...) Obiecuję, że nie będzie sztywno. Nie tak jak teraz - żartuje prowadzący DDTVN.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcin Prokop marzy o wywiadzie z Wołodymyrem Zełenskim
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić