Duda mówi "do that". Prezydent daje dobry przykład

15

Program szczepień w Polsce faktycznie przyspiesza. Od dziś rejestrować się mogą osoby z rocznika 1972. To właśnie wtedy urodził się Andrzej Duda! Prezydent jest zachwycony możliwością rejestracji na szczepienie i pochwalił się tym w mediach społecznościowych.

Duda mówi "do that". Prezydent daje dobry przykład
Andrzej Duda (Twitter.com)

Walka o powrót do normalności trwa. Nadzieje ku temu daje stale przyspieszający program szczepień.

Od dziś trwają rejestracje na szczepienia przeciw COVID-19 rocznika 1972. A to właśnie wtedy urodził się Andrzej Duda! Prezydent nie ukrywa, że jest szczęśliwy, że tak szybko udało się mu zarejestrować na szczepienie. Swoją radością pochwalił się w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Dzisiaj dzień naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw COVID19. A Ty?!? - napisał na Twitterze.

Wpis opatrzony jest selfie uradowanego prezydenta. Do zdjęcia Andrzej Duda ubrał nawet lekko spraną koszulkę w stylu vintage. Jest na niej kaseta magnetofonowa i wielki napis "1972".

Oczywiście, jak to zwykle w przypadku Twitterowych wpisów prezydenta bywa, pod tym najnowszym, również zaroiło się od komentarzy. Są różne - te, które prezydenta chwalą. I rzecz jasna te, które krytykują.

Dziękujemy za dobry przykład - pisze jeden z użytkowników Twittera.
Mimo różnic świetna sprawa - wtóruje drugi.
A ja nie, poczekam aż zakończy się faza testów, czyli z 5 lat - krytykuje inna osoba.
Żałuję że oddałem na ciebie głos - grzmi jeszcze kolejny użytkownik.

Ile osób - tyle opinii. Wiadomo natomiast, że prezydent jakiś czas temu zadeklarował zaszczepienie się jakąkolwiek szczepionką dostępną w Polsce.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić