Duda przyłapany na nartach. Prezydent nie był zbyt rozmowny

687

W ubiegłą niedzielę prezydent Andrzej Duda zainaugurował w Zakopanem charytatywne zawody narciarskie. Wcześniejszego wieczora udał się na rekreacyjną przejażdżkę na mniej uczęszczanym stoku. Prezydent spotkał tam lokalnych dziennikarzy, których jednak zignorował.

Duda przyłapany na nartach. Prezydent nie był zbyt rozmowny
Prezydent przyłapany przez dziennikarzy (Twitter, @24tp_pl)

Prezydent oddawał się zimowej aktywności w sobotni wieczór na niewielkim, bocznym stoku w miejscowości Małe Ciche. Prawdopodobnie głowa państwa miała nadzieję, że w tym miejscu skryje się przed niechcianym towarzystwem i obiektywami. Prezydent otoczony był liczną grupą ochroniarzy.

Prezydent na nartach. Zignorował dziennikarzy

Zbieg okoliczności chciał, że prezydent trafił akurat na lokalnych dziennikarzy z "Tygodnika Podhalańskiego". Spotkanie nagrali, a wideo opublikowali na swoim profilu na Twitterze.

Reporterzy byli zawiedzeni, gdy Andrzej Duda zignorował ich próbę podjęcia rozmowy. Chcieli zadać prezydentowi parę szybkich pytań. Ten jednak, nie zważając na okrzyki, beztrosko poszusował w dół zbocza.

Przyłapaliśmy prezydenta Dudę na nartach. Prezydent był przekonany, że jeśli pojawi się na bocznym stoku w Małem Cichem w sobotę wieczorem to nikt go nie zauważy. Nasza obecność była dla niego chyba niewygodna, bo zapłaciliśmy brakiem zainteresowania ze strony głowy państwa – napisali na Twitterze
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Andrzej Duda w Zakopanem

7 marca prezydent wystartował w VII edycji charytatywnych zawodów w narciarstwie alpejskim "12H Slalom Maraton Zakopane 2021". Andrzej Duda nie ukrywał zadowolenia, że wydarzenie odbyło się mimo pandemii. "Cel zawodów jest ponadczasowy" – stwierdził.

Podczas wydarzenia pod stokiem czekali na prezydenta przedsiębiorcy, protestujący przeciwko obostrzeniom. Chcieli wręczyć głowie państwa ciupagi z sugestywnymi hasłami. Nie udało im się jednak dostać do Andrzeja Dudy.

Chcieliśmy panu prezydentowi powiedzieć, że polityka którą prowadzi ten rząd prowadzi donikąd i należy dziś brać przykłady z innych państw, w jaki sposób sobie radzą z pandemią, jak potrafią pomóc przedsiębiorcom, choćby nawet przez zawieszenie kredytów – powiedział wtedy organizator akcji protestacyjnej, Gerard Wolski
Zobacz także: Andrzej Duda "rozjechany". Trzy soczyste słowa o dokonaniach prezydenta
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić