Prezydentowi niestraszny koronawirus. Pojawił się na stoku

10

Andrzej Duda pojawił się w niedzielę w Zakopanem. Prezydent postanowił wziąć udział w charytatywnej imprezie sportowej.

Prezydentowi niestraszny koronawirus. Pojawił się na stoku
Andrzej Duda pojawił się na charytatywnej imprezie sportowej w Zakopanem. Nie obyło się bez kontrowersji (PAP, Łukasz Gągulski)

To, że Andrzej Duda należy do wielbicieli jazdy na nartach, nie trzeba nikogo przekonywać. Tym razem PAD zdecydował się połączyć przyjemne z pożytecznym. Kontrowersje wzbudza jedynie moment pojawienia się na zawodach... – trwa pandemia COVID-19.

PAD na nartach

"Tygodnik Podhalański" poinformował w czwartek, że prezydent szykuje się w niedzielę do przyjazdu do Zakopanego na narty. Wiele osób potraktowało informację jako żart. Jak bowiem rozumieć zabawę na nartach w momencie kiedy tak wiele osób przeżywa dramat związany z wprowadzonymi obostrzeniami epidemicznymi przez rząd?! Dudę zaczął krytykować nawet dziennikarz sympatyzujący za obecnym obozem władzy – Wojciech Biedroń.

Czy ten człowiek naprawdę nie rozumie co się wokół niego dzieje? – napisał oburzony dziennikarz na Twitterze.
Zobacz także: Zobacz też: Prezydent Andrzej Duda na zawodach narciarskich w Zakopanem

Niedziela w Zakopanem

Okazuje się, że informacja podana przez "Tygodnik Podhalański" okazała się prawdą. Andrzej Duda pojawił się w niedzielę na stoku w Zakopanem.

Prezydent Andrzej Duda bierze udział w VII edycji charytatywnych zawodów w narciarstwie alpejskim "12H Slalom Maraton Zakopane 2021". Celem zawodów "12H Slalom Maraton" jest zbiórka pieniędzy na kolejny rok rehabilitacji i integracji przez sport dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, którym pomaga Fundacja HANDICAP –informuje Kancelaria Prezydenta.

Internet odpowiada Dudzie

Z oburzeniem na zachowanie prezydenta zareagowali internauci. Pod tweetem o wizycie w Zakopanem pojawiło się wiele mocnych słów.

Czy śmierć 300 osób dziennie naprawdę nie robi na Panu wrażenia?
Bezczelny człowiek. W czasie gdy codziennie umierają setki ludzi, "głowa państwa" jeździ sobie na nartkach!
Charytatywny relaks na nartach – nowa forma pijarowo-wypoczynkowa.
Gdyby Andrzej Duda był poważnym człowiekiem, to w czasie pandemii powiedziałby: "Nie! Nie będę jeździł na nartach w czasie gdy setki osób umierają każdego dnia na covid". Przyjechałby na ten turniej, otworzył i nie jechał z szacunku dla każdego, kto cierpi przez tą pandemię".
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić