Durczok próbował ośmieszyć Pawłowicz. Jej riposta zwala z nóg

1197

Pawłowicz często mówi o kryzysie na polskiej granicy z Białorusią. Niespodziewanie zaczepił ją Kamil Durczok. Takiej wymiany zdań się nie spodziewaliśmy.

Durczok próbował ośmieszyć Pawłowicz. Jej riposta zwala z nóg
Durczok kontra Pawłowicz (AKPA)

Tak gorąco w tym rejonie jeszcze nie było. Kilka tysięcy migranów, zgromadziło się na polsko-białoruskiej granicy, niedaleko przejścia w Kuźnicy.

Migranci próbowali sforsować granice, niszcząc zabezpieczenia i atakując polskich funkcjonariuszy. Służbom MSWiA i żołnierzom udało się zatrzymać pierwszą masową próbę sforsowania granicy. Już wiemy, że do odwołania zawieszony został ruch graniczny na drogowym przejściu w Kuźnicy.

W obronę polskiej granicy emocjonalnie zaangażowała się Krystyna Pawłowicz, która na Twitterze przez cały dzień relacjonowała wszystkie wydarzenia. Dostało się opozycji, znanemu księdzu, Putinowi i Łukaszence. Posłanka podkreślała wielką rolę żołnierzy i prosiła o wsparcie.

Złota rada Pawłowicz

Po wyczerpującym dniu zaczepił ją Kamil Durczok, który jest równie aktywny w mediach społecznościowych. Dziennikarz zasugerował, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego powinna odpocząć oraz wziąć leki na uspokojenie.

Krycha!!! Te różowe, malutkie, są na rano! Teraz weź te białe, połówkę. Całusy - napisał w mediach społecznościowych.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sama Pawłowicz podeszła do sprawy humorystycznie. - Dziękuję za wuja radę, ale wuja rada na wuju nie sprawdziła się. Całuski - odgryzła się. Ciekawe, czy będzie ciąg dalszy!

Zobacz także: Polski Ład dobije krajowe firmy? "Bardzo zły moment na wprowadzanie takich zmian"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić