"Dziękuję, że byliście". Kuba Wojewódzki podjął ważną decyzję

34

Kuba Wojewódzki postanowił odsprzedać udziały w swojej restauracji. Trafiły one w ręce wspólnika celebryty. Wojewódzki jednocześnie poinformował, że planuje nowy biznes.

"Dziękuję, że byliście". Kuba Wojewódzki podjął ważną decyzję
(AKPA)

Kuba Wojewódzki ruszył ze swoją restauracją Niewinni Czarodzieje 2.0. w lipcu 2019 roku. Teraz postanowił przekazać swoje udziały w ręce partnera biznesowego. Z gastronomii jednak zupełnie nie rezygnuje - w przyszłości ma się skupić na nowej knajpie.

Kochani, drodzy goście, szanowni Państwo. W związku z planowanym otwarciem własnej autorskiej sieci restauracji rezygnuję z udziału w projekcie #niewinniczarodzieje. Tym samym odsprzedaję swoje udziały wspólnikowi. Nie będę już odpowiadał za jakość i styl restauracji, za muzykę w ich wnętrzach. Nie będę w nich bywał. Nie będę już zarządzał ich profilem na Instagramie - informuje Wojewódzki na Instagramie.

Zaprosił również do nowych lokali. "Jednocześnie jak to wszystko się skończy, zapraszamy Was do naszego nowego lokalu w Gdyni. Następnie w Warszawie i Krakowie. Dziękuję, że byliście" - podsumował.

Wojewódzki pozuje z Urbańskim. "Żeby w tle były duże pieniądze"

Kuba Wojewódzki dorzucił do tego wpisu fotkę z Hubertem Urbańskim.

Daje zdjęcie z Hubertem żeby w tle były duże pieniądze... - wyjaśnił.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić