o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
A. M.
|

Pytanie od dziennikarza TVP. Trzaskowski nie krył rozbawienia

77
Podziel się

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej kandydat KO na urząd prezydenta RP Rafał Trzaskowski zmierzył się z kolejną serią pytań Telewizji Publicznej. Przy niektórych z nich nie krył rozbawienia.

Pytanie od dziennikarza TVP. Trzaskowski nie krył rozbawienia
(Twitter)
bEJSMNhh

Dziennikarz TVP zapytał kandydata KO na urząd prezydenta, kiedy poznamy jego program wyborczy w całości, by zaraz po tym zadać pytanie o ceny produktów spożywczych na bazarku, a dokładniej, ile kosztuje kilogram jabłek, kostka masła i litr mleka.

Zacznijmy od tego, że pozna pan mój cały program jeszcze w tym tygodniu. Rzeczywiście Polki i Polacy mają wielki problem z połapaniem się, co ile kosztuje, bo panuje tak kosmiczna drożyzna, że ceny zmieniają się z dnia na dzień. Pamiętam, jak płaciłem za jabłka 1,5-2 zł na bazarku "na dołku". Teraz kosztują one 4 zł, ale zależy, co pan lubi, bo ja na przykład lubię Ligola – odpowiedział dziennikarzowi Trzaskowski.
bEJSMNhj

Trzaskowski odniósł się do rosnącej inflacji. Choć początkowo pytanie wyraźnie go rozbawiło, podał przedziały cen, z jakimi sam spotyka się przy codziennych zakupach. Dodał także, że to Telewizja Publiczna traktuje temat drożyzny w Polsce jako tabu.

Ja bym na pana miejscu masła nie tykał. Wzrost ceny masła poszybował tak do góry, że myślę, że każdy ma problem z jego ceną. 5, 6, 7 złotych? Ja widziałem nawet kostki masła za 8 złotych. Na miejscu telewizji, która nie mówi o drożyźnie, a powinna, raczej tematu cen bym nie dotykał – dodał kandydat KO.

To już kolejne pytanie, które rozbawiło kandydata. Wcześniej podczas tej samej konferencji został zapytany o kolejność wychodzenia polityków ze studia TVP. Media obiegła także rozmowa Trzaskowskiego z mężczyzną, który podawał się za Amerykanina. Polityk KO wyczuł jednak udawany akcent.

bEJSMNhp
Zobacz także: "Wybierz! Podcast" Odc. 17: 22.06.20 Prof. Tomasz Słomka o tym, co może prezydent RP, a co obiecują kandydaci
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJSMNhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
xxx
rok temu
wybierzemy Trzaskowskiego będziemy mieli w Polsce uchodźców i wróci to wszystko co było za PO
BCD
rok temu
Mimo sprytu i bezczelności nie ma szans na prezydenturę. Poza programem wyborczym dobrze by było poznać pochodzenie i nację, powierzchowność nie wystarczy. Prezydentem powinien zostać odpowiedzialny polski patriota. Przynależność do najwyższej kasty warszawskiej nie zapewni wyboru.
Polak
rok temu
Po co pyta o program przecież wiadomo że Rafalala żadnego programu nie ma i mieć nie będzie. On tam idzie posiedzieć sobie 5 lat
bEJSMNhL
Ma problemy
rok temu
z pamięcią i językiem polskim: "Wzrost ceny masła poszybował tak do góry, że myślę, że każdy ma problem z jego ceną. 5, 6, 7 złotych?" - to jakaś nowomowa.
Kazik
rok temu
Wolność. Po co Wam wolność? Macie rpzecież telewizję...
EMERYT
rok temu
i TAK WYGRA RAFAŁ CO BYŚCIE NIE PISALI ,NIE ZNAM NIKOGO Z MOJEGO OTOCZENIA CO BY GŁOSOWAŁ INACZEJ
Mamy luksus
rok temu
A dzisiaj rząd podnosi VAT na jedzenie .I znowu wszystko pójdzie do góry.Głosujcie dalej za pis niedługo na chleb zabraknie.
BO dają
rok temu
Moi drodzy zeby jednym dawać drugim trzeba zabrać.Podziękujcie za inflację PISOWI. Inflacja już zjadła Wasze 500 plus 2 razy.Pomyślcie trochę zanim napiszecie głupoty
Żubr
rok temu
To tak samo jak opadły my przy awarii ,,Czajki' czy tez spalarni śmieci....ot...impotent.....
Rolnik
rok temu
Widać jaki znawca ten tęczowy Trzaskowski" kupowałem jabka po 1,5- 2,5zł a teraz są po 4zł" to nie wiesz że te po 4zł są importowane bo krajowe się skończyły a na świeże trzeba jeszcze poczekać? Pewnie nie wie , lepiej mówić że inflacja.
PGb
rok temu
Dobre ceny jak na lokalne rzemiosła
Iza
rok temu
Jabłka 6 zł. Chorzów .Dziś kupowałam masakra, nasz polski produkt
Jerzy
rok temu
Kto takie pierdoły opowiada chyba Trzaskowski oderwany od społeczeństwa i codzienności ceny kostki masła 82% tłuszczu 200 gram oscyluje w granicy 4 złotych polskich prawdopodobnie gdyby udało mu się wygrać to podniesie cenę masła na 10 zł bo będzie trzeba z czego kraść !!!
bEJSMNhD
Anka
rok temu
pis doprowadziło kraj do ruiny, drożyzna niespotykana!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić