Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Dziennikarka TVN przeżywała trudne chwile. Mówi o chorobie córki

6
Podziel się

Choroba dzieci jest największym zmartwieniem każdego rodzica. Trudne chwile przeżywała Daria Górka z TVN24, która opowiedziała o wszystkim w mediach społecznościowych.

Dziennikarka TVN przeżywała trudne chwile. Mówi o chorobie córki
Dziennikarka TVN przeżywała trudne chwile (Instagram)
bETBUVBx

Daria Górka przeżyła ciężkie chwile, gdy jej dziecko walczyło o zdrowie. Dziennikarka jest aktywna zawodowo, jednak przez pewien czas musiała zniknąć z życia publicznego. Wszystko za sprawą choroby córki, która wywróciła jej spokojne życie do gry nogami.

Prezenterka TVN24 w sierpniu 2019 roku urodziła dziewczynkę. Teraz dwuletnia Amelia musiała zmierzyć się problemami zdrowotnymi.

bETBUVBz
Jest cała, zdrowa i w moich ramionach… na pierwszym spacerze od prawie miesiąca. A przez ten czas najadłyśmy się sporo strachu, który nie mieści się w żadnych kategoriach, walczyłyśmy dzielnie i pomieszkałyśmy 10 dni w szpitalu. Było też ogromnie dużo miłości. Taki czas. Czas, który zmienił wszystko.

Górka nie ujawniła więcej szczegółów, ale można się domyślać, że sytuacja była bardzo trudna. Na szczęście razem z córką wróciły już do domu. Niedawno po miesięcznej przerwie wybrały się także na spacer.

Górka autorką wstrząsającej książki

Daria Górka to dziennikarka związana z TVN24. Jest także autorką książki pt. "Aż do śmierci", która opowiada o losach wielu kobiet, które popełniły straszne zbrodnie.

bETBUVBF
Kobiety, które zabiły swoich mężów czy partnerów wcale nie są bezwzględnymi oprawczyniami, potworami, degeneratkami z marginesu społecznego. To zwykłe kobiety, najczęściej prowadzące dość normalne życie, osoby, które spotykamy na ulicy, w sklepie, w pracy, nie podejrzewając nawet, jakie tragedie dotykają ich za zamkniętymi drzwiami ich domów - opowiadała Górka w rozmowie z WP Książki.
Zobacz także: Wyprzedzał "na trzeciego". Mrożące krew w żyłach wideo z Podlasia
bETBUVCa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
zuza
miesiąc temu
co to za dziwna moda.Obwieszczac wszystkim newsy ze swojego zyciaa.Jaka paranoja
Aaa
miesiąc temu
Kto to pisze, setki rodziców ma ciężko chore dzieci i się nie żali wszystkim w internecie
Sadopisieckow...
miesiąc temu
Czasami się zastanawiam ,czy polak to człowiek
bETBUVCb
Mama
miesiąc temu
Moja córka ma 19 i właśnie wygrała chorobę z nowotworem ! Miała chemię pol roku i wkurzają mnie takie artykuły
Ula
miesiąc temu
Nie pierwsza i ostatnia
ula
miesiąc temu
I co z tego każdy jest chory
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić