o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Gracjan Gołata
|

Ponad pół miliona wyświetleń. Incydent przed szpitalem w Szczecinie

545
Podziel się

W Szczecinie karetka pogotowia z pacjentem w środku nie mogła wjechać na teren szpitala. Powód? Odpowiedzialny za otwieranie bramy wjazdowej dozorca spał. Szpital i firma ochroniarska komentują sprawę w rozmowach z o2.pl.

Ponad pół miliona wyświetleń. Incydent przed szpitalem w Szczecinie
Ratownicy nie mogli wjechać na teren szpitala (TikTok)
bESMlsAB

Sytuacja miała miejsce przy wjeździe do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM w Szczecinie. Wracający ratownicy nie mogli wjechać karetką pogotowia z pacjentem na teren placówki, gdyż dozorca odpowiedzialny za otwarcie bramy spał. Na nagraniu widać jednego z ratowników, który stoi przed wjazdem i bezskutecznie stara się go obudzić krzykiem. - Panie, otwórz pan! - woła.

Zdarzenie nagrał jeden z użytkowników TikToka. W krótkim czasie film, który udostępnił w sobotę, zdobył ponad pół miliona wyświetleń.

Ale numer! Klient komara walnął! - komentuje autor nagrania.
bESMlsAD

Po kilku minutach znalazł się w końcu ktoś, kto zdalnie otworzył bramę oczekującym. Sen dozorcy był jednak bardzo twardy. Mężczyzny nie obudziły nawet syreny karetki pogotowia. Ocknął się, dopiero gdy wspomniany ratownik stanął obok dyżurki i wykrzyczał głośno "halo!" przez otwarte okienko.

Firma ochroniarska komentuje

O komentarz poprosiliśmy firmę Ekotrade, która jest odpowiedzialna za ochronę szpitala. Jej przedstawiciel Karol Szkałuba poinformował, że trwa postępowanie wyjaśniające sprawę, a dozorca został zawieszony w czynnościach.

bESMlsAJ
Zdarzenie jest nam znane, obecnie trwa wewnętrzne postępowanie mające na celu ustalenie okoliczności i przyczyn tej sytuacji. Pracownik został zawieszony w czynnościach do czasu wyjaśnienia sprawy - przekazał portalowi o2.pl przedstawiciel firmy ochroniarskiej.

"Pacjent był bezpieczny"

Głos w sprawie zabrała też rzeczniczka szczecińskiego szpitala, która podkreśliła, że był to jednorazowy incydent, a pacjentowi, który znajdował się w karetce, nie zagrażało niebezpieczeństwo.

bESMlsAK
Pacjent był bezpieczny, pod opieką ratowników. Niezależnie od tego, współpraca z osobą pełniącą dyżur w punkcie ochrony została zakończona - zapewniła w komunikacie wysłanym o2.pl rzeczniczka prasowa szpitala Bogna Bartkiewicz.

Zobacz, jak wyglądało zdarzenie przed szpitalem. Uwaga! Nagrania zawierają wulgaryzmy.

bESMlsAL
Zobacz także: Czy Mata pracuje 18 godzin dziennie?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESMlsBe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(545)
aktorOd9
miesiąc temu
a może ten ochroniarz jest chory,może zasłab
Pimpek
miesiąc temu
A ten co to nagrywał to zapewne jakiś ideał!?
kubat
miesiąc temu
Jakiejś półcegłówki nie mieli pod ręką? Szkoda.
bESMlsBf
Fred61
miesiąc temu
Czy wie już o tym pan Jarzyna? Czy to komentował?
OOO!!!
miesiąc temu
TO POWINNO BYĆ AUTOMATYCZNE , JEDZIE KARETKA I BRAMA SIĘ OTWIERA POPRZEZ SYTEM DALIEKIEGO REAGOWANIA , KOSZT PARĘ ZŁOTYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A OCHRONA MOŻE WTEDY SPAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UB CKIE FIRMY KONTROLUJĄ INSTYTUCJE I TAK JEST I BĘDZIE !!!!!!!!
Buha
miesiąc temu
Takie rzeczy możliwe chyba tylko w Szczecinie xD Ale gdyby to było dziecko które natychmiast potrzebuje pomocy?
Kaczyńskiemu ...
miesiąc temu
a jemu nie. Ile godzin pracował ?
Pac Jęt
miesiąc temu
Dobrze ochroniarz chronił przed chorymi ;)
Ochrona Galax...
miesiąc temu
My zawsze jak już w nocy zamkniemy CHR Galaxy Szczecin to wszyscy śpią z ochrony i nikt nie robi problemu nie raz obudzili nas pracownicy na rano co przychodzą z auchana i afery nie zrobili
Purtin
miesiąc temu
Czy tam mnogo imigrantów, żeby obramować się tak? Po co na co?
swoj
miesiąc temu
bo potrzebni sa zdrowi ludzie a nie rencisci z pierwsza grupa
swoj
miesiąc temu
bo potrzebni sa zdrowi ludzie a nie rencisci z pierwsza grupa
adam
miesiąc temu
ważniejszy od ratowania człowieka był spokojny sen ciecia, gratuluję szpitalowi. A tak z ciekawości : czy lekarze i pielęgniarki także nocą zasypiają w tym szpitalu
bESMlsAX
Szczeciniak
miesiąc temu
Może czekał na koper
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić