Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Edyta Górniak wyprowadza się z Polski. Wszystko zależy od jednej decyzji

627

Edyta Górniak jakiś czas temu przeprowadziła transmisję "na żywo", podczas której poruszyła wiele kontrowersyjnych wątków związanych z koronawirusem. Teraz twierdzi, że wówczas jej słowa wyciągano z kontekstu. Twardo mówi też o tym, że nie zaszczepi się przeciwko COVID-19.

Edyta Górniak wyprowadza się z Polski. Wszystko zależy od jednej decyzji
Edyta Górniak twierdzi, że jej słowa wyciągnięto z kontekstu (ONS)

Koronawirus wciąż się rozprzestrzenia. Jeszcze niedawno mieliśmy ogromną burzę po tym, jak o pandemii mówiła Edyta Górniak. Teraz wokalistka twierdzi, że jej słowa o tym, że w szpitalach leżą statyści zostały zmanipulowane - "wyciągnięte z kontekstu".

Gdybym faktycznie powiedziała, że w szpitalach nie ma chorych ludzi, ale są statyści, to byłoby to absurdem. (Wydaje się, że) komukolwiek trudno jest w to uwierzyć, a jednak ludzie uwierzyli - mówiła Górniak w czwartkowym programie "Gość Wydarzeń" w Polsat News.

Zaznaczała ponadto, że nie jest zła na tych, którzy negatywnie komentują jej wypowiedź. - Jesteśmy w trudnym momencie życia. Nie mam żalu do tych, których to rozzłościło, ale tych, którzy nadali inny kontekst wypowiedzi - podkreślała.

Edyta Górniak mówiła o manipulacji

Celebrytka stwierdziła ponadto, że negatywna opinia o wypowiedzianych przez nią słowach oparła się o manipulację "dwóch mężczyzn ukrywających się teraz w Hiszpanii".

(Ewentualnie) osoby, które rozpętały tę burzę, zrozumiały je tak, jak były w stanie - dodawała wokalistka.

Szczepionce mówi "nie"

Górniak twardo trzyma się tego, że nie zaszczepi się przeciwko koronawirusowi. Sprawę stawia jasno - jeżeli będzie to obowiązkowe, to wyjedzie z Polski.

Z całą odpowiedzialnością, nikogo nie namawiam, aby brał czy nie brał szczepionki. Biorąc odpowiedzialność za życie swoje i mojego syna - a nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po szczepionce i jak zareaguje mój organizm - jeśli będzie to oznaczało konieczność wyprowadzki z Polski, zrobię to - zadeklarowała na antenie Polsatu News.
Zobacz także: Edyta Górniak: "Nigdy nie twierdziłam, że ludzie nie chorują"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić