o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Egzamin ósmoklasisty 2021. Już są wyniki! Gdzie je sprawdzić?

1
Podziel się

2 lipca to niezwykle ważna data dla dzieci, które pisały egzamin ósmoklasisty. Wyniki już pojawiły się w internecie. Gdzie i jak je sprawdzić?

Egzamin ósmoklasisty 2021. Już są wyniki! Gdzie je sprawdzić?
Egzamin ósmoklasisty - są już wyniki! (Pixabay)
bEEbOeRh

Od 25 do 27 w całej Polsce odbywały się egzaminy ósmoklasisty. Odpowiedzi pojawiły się w internecie niedługo później, ale wszyscy uczniowie i tak z niepokojem oraz niecierpliwością czekali na oficjalnej wyniki.

Egzamin ósmoklasisty 2021.Gdzie sprawdzić wyniki?

Oficjalne wyniki egzaminów ósmoklasisty pojawiły się w internecie w piątek 2 lipca o godzinie 10. Każdy może samodzielnie sprawdzić, jak poszły mu testy.

bEEbOeRj

Wystarczy wejść na stronę wyniki.edu.pl, a następnie zalogować się do platformy ZIU. Każdy uczeń wcześniej otrzymał od dyrektora swojej szkoły login i hasło do ZIU.

Co dalej? Teraz uczniowie muszą czekać na zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Szkoły mają na to czas do 9 lipca.

bEEbOeRp
Zobacz także: Matura 2021. Zadaliśmy warszawiakom pytania z poprzednich lat
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEbOeRK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Mama
3 miesiące temu
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣No i wszystko się wylało.. Ciekawe dlaczego jeszcze o tym nie napisaliście. Napiszecie pewnie jak będzie już za póżno i nie bedzie można nic zrobic.. Jak ktoś jeszcze nie wie o co chodzi można sobie wpisac w internet Kawanelicka Bloggspot
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić