Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Egzamin zawodowy 2020. Arkusze i odpowiedzi. CKE opublikowała klucze

0

W czwartek o godzinie 16:00 na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej pojawiły się klucze odpowiedzi do części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Teraz każdy, kto go pisał może samodzielnie sprawdzić, ile punktów zdobył.

Egzamin zawodowy 2020. Arkusze i odpowiedzi. CKE opublikowała klucze
CKE opublikowała klucze odpowiedzi do egzaminu zawodowego (Getty Images)

Do egzaminu zawodowego 2020 uczniowie podeszli we wtorek, 23 czerwca. Część pisemna trwała 60 minut. Przeprowadzona została w formie testu, który składał się z 40 zadań zamkniętych.

Oczywiście tylko jedna spośród czterech odpowiedzi była prawidłowa. Swoje odpowiedzi uczniowie musieli przenieść na kartę.

CKE nie udostępnia w internecie arkuszy egzaminu zawodowego. Zasady są bowiem takie, że każdy, kto go pisze, może zabrać arkusz do domu. Oddawane są tylko karty odpowiedzi.

Zobacz także: Egzamin ósmoklasisty 2020. Zadaliśmy dorosłym pytania z testów

Egzamin zawodowy 2020. CKE opublikowała odpowiedzi

Arkusze do internetu nie trafiły, ale Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała już klucze odpowiedzi do części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, który odbył się 23 czerwca 2020 roku. Są one dostępne TUTAJ.

Egzamin zawodowy składa się z dwóch części. Oprócz testu, uczniowie przystępują do sprawdzianu praktycznego. Trwa on nie krócej niż 120 minut i nie dłużej niż 240 minut. Egzaminowany musi wykonać zadanie zawarte w arkuszu na stanowisku egzaminacyjnym.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić