Ekscentryk grasuje w Kielcach. Właściciele sklepów mają dość

140

Właścicielka kieleckiej kawiarni przeżyła prawdziwy szok. Dobrze znany policji złodziej założył sukienkę. Różową. I ukradł 4 kg lodów...

Ekscentryk grasuje w Kielcach. Właściciele sklepów mają dość
Mężczyzna w różowej sukience kradnący lody (Facebook)

"Słodka" kradzież miała miejsce we wtorek w kawiarni AleBabeczka przy ulicy Solnej w Kielcach. Właścicielce zginęły 4 kg lodów o smaku kinder bueno.

Mężczyzna był łysy i miał na sobie różową sukienkę. Kobieta opisała całe zdarzenie w swoich mediach społecznościowych.

Okradziono nas!! Nieznany mężczyzna około godziny 14. podszedł i wyjął z naszej lodówki 4kg bańkę z lodami!!! Mnie się to w głowie nie mieści!!!! Naprawdę wszystko musimy mieć pozamykane pod klucz???? - można przeczytać na facebookowym profilu kawiarni AleBabeczka.

Właścicielka jest zbulwersowana

Pierwszy raz nas to spotkało i miejmy nadzieję, że ostatni. Nieznany do wczoraj mężczyzna, bo dziś już doskonale wiadomo kim jest, podszedł do naszej lodówki z lodami i ukradł całą bańkę lodów o smaku kinder bueno. Zabrał ze sobą i uciekł - powiedziała rozżalona właścicielka kawiarni, Aleksandra Chłodnicka portalowi "kielce.naszemiasto.pl".
O tyle jest charakterystyczny, że był ubrany w różową sukienkę. Sprawa została zgłoszona na policję, mamy też nagranie z monitoringu, ale też zdjęcia i nagrania od wielu osób. Wiemy już, gdzie mieszka, więc jest szansa, że poniesie konsekwencje, zwłaszcza że jest już znany policji - dodała.

Nie jest to pierwsze wykroczenie mężczyzny. Jak podaje właścicielka "AleBabeczki" mężczyzna kilka dni kilka dni temu okradł sklep spożywczy, a w środę aptekę.

Straty za każdym razem liczone są na ok. 500 zł. Właścicielka namawia, by każde takie zdarzenie zgłaszać na policję.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić