Angelika Karpińska| 

Elżbieta Jaworowicz odejdzie z TVP? Co dalej ze "Sprawą dla reportera"?

78

Elżbieta Jaworowicz pracuje w TVP od wielu lat. Jej program "Sprawa dla reportera" cieszy się dużą popularnością. Od pewnego czasu pojawiają się jednak plotki, że 74-letnia dziennikarka planuje przejść na emeryturę. Głos w tej sprawie zabrała jej znajoma.

Elżbieta Jaworowicz odejdzie z TVP? Co dalej ze "Sprawą dla reportera"?
Elżbieta Jaworowicz i Jacek Kurski (AKPA)

Elżbieta Jaworowicz od 1983 r. prowadzi w TVP autorski program interwencyjny "Sprawa dla reportera". Dziennikarka nagłaśnia problemy zwykłych obywateli i próbuje im pomóc w każdej trudnej sytuacji.

Program od lat cieszy się dużą popularnością. Jaworowicz jest spełniona, ponieważ czuje, że realnie pomaga ludziom. Angażuje się w sprawy swoich bohaterów nie tylko przed kamerą.

Bardzo mi pomogła, nawet po programie dzwoniła do nas i pytała, jak sobie radzimy - powiedziała "Rewii" uczestniczka programu.

Elżbieta Jaworowicz nie myśli o emeryturze

Praca w telewizji jest jednak wyczerpująca i na korytarzach TVP od dłuższego czasu pojawiają się plotki, że Elżbieta Jaworowicz planuje przejść na emeryturę. Choć 31 marca dziennikarka skończy 75 lat, nie chce jeszcze rezygnować z pracy.

Dopóki zdrowie dopisuje, ma mnóstwo energii i chęci do pracy, chce prowadzić swój program. To daje jej radość i pozwala wierzyć, że trzeba walczyć o sprawiedliwość. Ona to robi, a ludzie są jej bardzo wdzięczni. Co tydzień dostaje setki listów i chce nieść tę pomoc jak najdłużej - wyznała w rozmowie z "Rewią" znajoma Jaworowicz.

Zobacz także:Magdalena Narożna: "TVP rządzi się swoimi prawami i ustala swoje reguły"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić