Fatalna pomyłka 21-latki. Znaleziono ją martwą w hotelowym pokoju

359

21-latka z Liverpoolu została znaleziona martwa w swoim pokoju hotelowym w Liverpoolu. Kilka godzin wcześniej kobieta uczestniczyła w zakrapianej imprezie. Jej matka uważa, że 21-latka pod wpływem alkoholu pomyliła drzwi od łazienki z szafą, w wyniku czego została przygnieciona przez ciężki mebel.

Fatalna pomyłka 21-latki. Znaleziono ją martwą w hotelowym pokoju
21-latka zmarła w hotelu w Liverpoolu (Media społecznościowe)

Do tragicznego zdarzenia doszło 10 września. Tego dnia nad ranem przyjaciółka 21-letniej Chloe Haynes znalazła ją martwą w luksusowym hotelu Adelphi w centrum Liverpoolu. Dziewczyna była przygnieciona dużą, drewnianą szafą. Na miejsce wezwano pomoc, jednak było już za późno by uratować życie młodej Brytyjki.

Tragedia w hotelu. 21-latka przygnieciona przez szafę

Jak mogło dojść do takiego dramatu w ekskluzywnym obiekcie? Zrozpaczona mama zmarłej, Nicola Williams, w rozmowie z brytyjskimi mediami wyjawiła, co jej zdaniem wydarzyło się feralnej nocy. Kobieta poinformowała, że jej córka wraz z przyjaciółką dzień przed tragedią pojechały do Liverpoolu na imprezę, na której 21-latka piła sporo alkoholu.

Do północy piła shoty i tak dalej, więc była trochę pijana. Dlatego koleżanka zabrała ją do hotelu, aby się w nim przespała, a potem wyszła - opisała 49-latka w "Liverpool Echo".

Kobieta uważa, że Chloe musiała przebudzić się w nocy i zdezorientowana przez alkohol "wstała z łóżka i nie wiedząc, gdzie jest, otworzyła drzwi do szafy".

Być może myślała, że to toaleta albo wyjście z pokoju. To była duża, stara, ciężka szafa, dlatego gdy na nią spadła, zmiażdżyła jej tchawicę - powiedziała brytyjskiemu portalowi.

Mama 21-latki ​​nie może uwierzyć, że jej córka nigdy nie wróci do domu "przez brak może dwóch śrub w ścianie". Kobieta pragnie teraz, by śledczy ustalili szczegółowe okoliczności śmierci dziewczyny i wyciągnęli konsekwencje wobec hotelu, który nie zabezpieczył odpowiednio wnętrza. Do tego może jednak nie dojść, gdyż policja potwierdziła, że zgon Chloe traktowany jest jako "przypadkowy".

Zobacz także: Sceny jak z filmu akcji. Zaskakujący finał pościgu pod Zieloną Górą
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić