aktualizacja 

Fatalna pomyłka. Obudziła się na własnym pogrzebie

108

Rosa Isabel Cespedes Callaca, uznana za zmarłą w wyniku wypadku samochodowego, obudziła się podczas własnego pogrzebu. Pogrążona w żałobie rodzina wpadła w prawdziwe osłupienie, kiedy podczas uroczystości ze środka trumny rozległo się głośne pukanie.

Fatalna pomyłka. Obudziła się na własnym pogrzebie
Podczas pogrzebu Rosa nagle się przebudziła.

Peruwianka Rosa Isabel Céspedes Callaca została uznana za zmarłą w wyniku tragicznego wypadku samochodowego, do którego doszło w Chiclayo. Na miejscu zginął także jej szwagier, a trzech siostrzeńców zostało ciężko rannych. Zrozpaczona rodzina przystąpiła do organizacji pochówku.

Obudziła się na własnym pogrzebie

Pogrzeb zaplanowano na 26 kwietnia w Ferreñafe. Podczas uroczystości doszło do niespodziewanego incydentu, który przeraził wszystkich żałobników. Ze środka trumny zaczęło rozlegać się pukanie.

Krewni Rosy natychmiast otworzyli wieko i zobaczyli, że kobieta żyje, a co więcej, przygląda się im. Rodzina długo nie myślała, co ma robić. Trumnę zapakowano do samochodu i zawiezioną ją do pobliskiego szpitala. Lekarze stwierdzili, że doszło do fatalnej pomyłki. Uznana za zmarłą kobieta wciąż dawała oznaki życia.

Niestety pomimo szybkiej reakcji i wysiłków lekarzy kobieta zmarła kilka godzin później. Sprawa trafiła na policję, a najbliżsi Rosy chcą wszcząć postępowanie wyjaśniające, dlaczego zaraz po wypadku kobieta została uznana za zmarłą. Najprawdopodobniej zapadła w śpiączkę, co przyczyniło się do pomyłki.

Chcemy wiedzieć, dlaczego moja siostrzenica zareagowała, kiedy nieśliśmy ją do pochówku. Mamy filmy, na których  dotyka trumny - powiedziała lokalnym mediom ciotka Rosy.
Zobacz także: Rakiety nad Kijowem. "Pozdrowienia" z Moskwy Putina?
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić