Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|
aktualizacja

Francja. Nowe prawo uchwalono jednogłośnie. Chodzi o osoby LGBT

362
Podziel się:

Francja uchwaliła nowe prawo kryminalizujące stosowanie tak zwanej "terapii konwersyjnej". Wszelkie próby zmian tożsamości orientacji seksualnej lub płciowej będą surowo karane.

Francja. Nowe prawo uchwalono jednogłośnie. Chodzi o osoby LGBT
Francja delegalizuje "terapie konwersyjne" osób LGBT. (Pixabay)

Zgromadzenie Narodowe we Francji uznało, że "terapie konwersyjne" powinny zostać zdelegalizowane. 142 osoby zagłosowały za, nikt nie był przeciwko. Ustawa została już w przeważającej mierze poparta we francuskiej izbie wyższej. Tam przyjęto ją stosunkiem głosów 305 do 28. Sprzeciwili się jedynie członkowie konserwatywnej partii Republikanów.

Nowe prawo wejdzie w życie w ciągu najbliższych 14 dni po podpisaniu przez Emmanuela Macrona. Prezydent Francji pochwalił ten ruch, tweetując, że "bycie sobą nie jest przestępstwem".

Eksperci ONZ wielokrotnie potępiali terapię konwersyjną. Może ona opierać się na modlitwie, sesjach grupowych, zastrzykach czy nawet wstrząsach elektrycznych. Francuska minister ds. równości i różnorodności, Elisabeth Moreno, potępiła tę praktykę jako "barbarzyńską" i podkreśliła, że ​​"bardzo często pozostawia ona trwałe ślady na ciałach i umysłach" tych, którzy są jej poddawani.

Zobacz także: Paweł Kukiz odpowiada Suskiemu. Na żywo
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(362)
ggg
4 miesiące temu
ha, fundamentalisci z oi (ich oddzial ma tam swoja siedzibe) poniesli kolejna kleske... brawo... na pohybel fundamentalistom kontrolowanym przez kreml
Aga
4 miesiące temu
Emko to ty chyba w jakiejś innej Francji pracujesz że takie głupoty piszesz
hieniu
4 miesiące temu
Konwersje zdrowych dzieci do LGBT jak rozumiem dalej sa przez lewackich terrorystow popierane i propagowane, a bezkarnosc gwarantowana
Emko
4 miesiące temu
Póki co populacja rdzennych Francuzów ma najwyższy przyrost w Europie. A Polacy maja najniższy przyrost. Pracuje jako kierowca we Francji cieszy mnie to gdy częstym widokiem są wielodzietne rodziny rdzennych francuzów, wbrew polskiej propagandzie. Najczęstszą emigrancka rodzina z krajów muzułmańskich to dwoje dzieci.
Hoss
4 miesiące temu
Prezydent Francji to geriatrofil , no to czego się spodziewać …
Hmmmm
4 miesiące temu
No i ? To znaczy że jak pedofil będzie chciał terapię to musi przyjechać do polski …
Petern
4 miesiące temu
Gdy ludzkość będzie zasiedlać jakąś planetę proponuję wysłać same LGBTY . Ciekawe czy im się uda 🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣
Zoo muhmedow
4 miesiące temu
Kogo obchodzi francja, te zwierzeta juz dawno zatracily europejskosc
heh
4 miesiące temu
Za to zmiana płci nie pozostawia żadnych śladów. Lewica już utonęła w oceanie durnoty
konserwatysta...
4 miesiące temu
LGBT to zaraza współczesnego świata uderza w autorytet człowieka niszczy jego godność osobistą i moralną zatruwa duszę i umysł człowieka prowadząc do wiecznej zguby .
Lewicowa Anie...
4 miesiące temu
Nie widzisz żadnej różnicy pomiędzy LGBT a złodziejem czy pedofilem. Osoby LGBT nie krzywdzą nikogo swoją orientacją złodziej okrada innych więc wyrządza krzywdę. Pedofil próbuje obcować z osobą niepełnoletnią czyli z osobą, która nie jest w stanie podejmować w pełni świadomych odnośnie swoich potrzeb i uczuć a przede wszystkim konsekwencji sowich czynów - a zatem jest to wykorzystywanie (czyli krzywdzenie drugiej osoby) a nie współżycie za obopólną zgodną. Możesz być sobie kim chcesz bylebyś nie krzywdził innych swoim zaspokajaniem potrzeb tak trudno to zrozumieć?
Szczerze
4 miesiące temu
Co podpisał Lech Kaczyński? Prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym państwa członkowskiego. 2. Państwa mają obowiązek zapewnić skuteczność prawa unijnego. 3. Krajom członkowskim nie wolno jest wprowadzać przepisów prawa krajowego, które byłyby sprzeczne z prawem unijnym. 4. W razie sprzeczności przepisów prawa unijnego i krajowego, zastosowanie mają przepisy prawa unijnego. 5. Późniejsze prawo krajowe nie deroguje wcześniejszego prawa
Mst
4 miesiące temu
Brawo brawo Franceis
sowa
4 miesiące temu
Dlaczego mamy brać przyklad akurat od Lewackich Francuzów
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić