"From Poland with love". Niespodzianka na froncie, taki dron trafił okupantów

Ukraiński dron bojowy został wyposażony w ładunek wybuchowy z charakterystycznym napisem "From Poland with love". Bezzałogowiec namierzył miejsce stacjonowania rosyjskiego oddziału. Na platformie X (Twitter) możemy oglądać ostatni lot drona z pozdrowieniami z Polski.

"From Poland with love". Niespodzianka na froncie, taki dron trafił okupantów
"From Poland with love" - dron z takim napisem został zdetonowany w kryjówce Rosjan (Twitter)

Siły Zbrojne Ukrainy nie ustają z pokazywaniem, w jaki sposób ich wprawni operatorzy bezzałogowców radzą sobie z wrogiem. Codziennie pojawiają się nowe materiały wideo ze skutecznej likwidacji rosyjskich oddziałów lub sprzętu militarnego.

Drony to stosunkowo tanie urządzenia, które są wyjątkowo wdzięczne w obsłudze. I śmiercionośne, o czym regularnie przekonują się rosyjscy żołdacy. Tym razem również mamy do czynienia z materiałem wideo z drona. Bezzałogowiec został jednak zepchnięty na drugi plan.

Wszystko za sprawą ładunku wybuchowego, który był prawdopodobnie produkcji rosyjskiej. "From Poland with love (Pozdrowienia z Polski/z miłością prosto z Polski) - taki napis w języku angielskim widniał na bombie podczepionej do drona.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Legion Wolności Rosji w akcji. Moment ataku na armię Putina pod Biełgorodem

Na platformie X pojawiły się dwa posty, z jak to określono "mirnym torotylem". W pierwszym opisano sytuację, która według internauty miała miejsce na ukraińskiej poczcie.

Akcja pod Ukrposhtą!! Funkcjonariusze zatrzymali spacerujący mirny trotyl. Wyczuto od niego alkohol i sprawdzono dokumenty, okazało się, że to rosjanin. Strasznie się wierzgał więc poproszono przechodnia z Polski o wypisanie etykiety zwrotnej. Jeszcze dziś przywita się z gąską - czytamy w poście użytkownika hindu fella.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Można domyślać się, że "mirny trotyl" to przejęty przez siły ukraińskie ładunek, który miał ze sobą jeden z pojmanych rosyjskich żołdaków. Nie wiadomo co na froncie robiła osoba z Polski, która wykonała napis: "Rym cym cym z roskiej d**y dym – Kasia A****". Post kończy się obietnicą szybkiego zwrotu ładunku wybuchowego do producenta.

Drugi post to spełnienie obietnicy dostarczenia zaginionej przesyłki. Na zdjęciu widzimy materiał wybuchowy, który został zamontowany do ukraińskiego drona.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Bomba przeciwczołgowa od #NAFOfellas do obozowiska orków. zdjęcie i dostawa - czytamy w drugim poście na platformie X.

Na materiale wideo zamieszonym razem ze zdjęciem i postem widać jak przesyłka "From Poland with love" zostaje zdetonowana w miejscu stacjonowania rosyjskiego oddziału.

Autor: BAN
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić