Gdy piosenka Zenka Martyniuka wejdzie za mocno. Wypadek w rytmie Disco Polo

25

W sieci pojawiło się nagranie ze zderzenia w Racławicach. Jadący z muzyką disco polo w głośnikach kierowca uderzył w audi, które wymusiło na nim pierwszeństwo.

Gdy piosenka Zenka Martyniuka wejdzie za mocno. Wypadek w rytmie Disco Polo
Wypadek w Racławicach (YouTube, STOP CHAM)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Racławicach (woj.małopolskie) na DW nr 783. 25 kwietnia na skrzyżowaniu zderzyły się tam ze sobą dwa samochody. Kilka dni później na kanale STOP CHAM opublikowano nagranie z rejestratora jazdy, który był zamontowany w jednym z pojazdów.

Na nagraniu widzimy perspektywę kierowcy, który brał udział w wypadku. Kierujący skodą delektował się trasą słuchając piosenki Zenka Martyniuka z Edwardem Hulewiczem pt. "Za zdrowie pań". Nagle jadące z naprzeciwka audi wymusiło na nim pierwszeństwo, chcąc skręcić w inną ulicę. Niestety na reakcję było już za późno i pojazdy zderzyły się. Na domiar złego fabia wjechała siłą rozpędu na przydrożny parking i uderzyła jeszcze w zaparkowanego tam volkswagena.

Nie wiadomo, czy ktoś ucierpiał w wypadku. Zdjęcia w filmie pokazały, że uszkodzeń doznały za to samochody. Największe szkody poniósł kierowca audi, który spowodował kraksę. Jego pojazd nadawał się po niej do gruntownego remontu.

Zobacz także: Syn Banasia pod lupą CBA. Giertych o "jawnym prześladowaniu"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić