Gdzie jest kot? Tylko nieliczni go dostrzegają

30

Alessandra Ribeiro to opiekunka kota, o którym mówi, że ma talent do wtapiania się w otoczenie. Ze względu na swój charakterystyczny wygląd, pewnego dnia kot Chiquinho tak skutecznie wtopił się w tło, że Ribeiro postanowiła umieścić zdjęcie z zagadką na swoim profilu na Facebooku.

Gdzie jest kot? Tylko nieliczni go dostrzegają
Tysiące osób próbowało bezskutecznie znaleźć zagadkowego kota (Facebook.com, ALESSANDRA RIBEIRO)

Zdjęcie Alessandry Ribeiro przedstawiające jej kota, który doskonale wtopił się w otoczenie, zrobiło furorę w mediach społecznościowych. Tysiące osób próbowało bezskutecznie znaleźć zagadkowego kota. Jak się okazuje, większość z nich nie była w stanie zlokalizować kota. Ten test na spostrzegawczość okazał się zbyt trudny. 

Gdzie ukrył się czarny kot? Podpowiedź i rozwiązanie zagadki

Znaczna część internautów nawet z podpowiedzią nie była w stanie odnaleźć czworonoga na zdjęciu. Tylko nieliczni byli w stanie odnaleźć pupila Ribeiro. Jeśli jeszcze nie udało ci się dostrzec kota, mamy dla ciebie podpowiedź: kot Alessandry Ribeiro jest czarny i ma żółte oczy. 

Gdzie ukrył się kot? Chiquinho wygodnie wylegiwał się w rogu blatu w lewym dolnym rogu zdjęcia. Ze względu na to, że ma on całkowicie czarne futerko, nie sposób go dostrzec na tle powierzchni o tym samym kolorze. Przypatrując się w róg zdjęcia, możemy jednak dostrzec jego żółte, świecące się oczy. 

W rozmowie z portalem The Dodo właścicielka kota wyznała, że jej czworonóg uwielbia się chować. Dla Ribeiro nie jest to jednak problem. Wręcz przeciwnie, kobieta bardzo lubi szukać swojego pupila. Ribeiro powiedziała, że Ciquinho daje całej rodzinie dużo szczęścia i jednocześnie dużo śmiechu, gdy udaje im się znaleźć jego kryjówkę.

On potrafi być bardzo podstępny. Czasami jesteśmy naprawdę zaskoczeni miejscami, które wybiera na kryjówki. Chiquinho lubi się chować, ale jeszcze bardziej lubi być znaleziony – zwłaszcza jeśli to oznacza przytulanie – powiedziała Ribeiro portalowi The Dodo.
Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić