Giertych komentuje Dudę: "Powinien się świętym łojem smarować"

758

Nie milkną komentarze po niedzielnym wystąpieniu prezydenta Andrzeja Dudy. Groźne miny i dla wielu bulwersujące słowa o "terrorze praworządności" prezydenta skłoniły do zabrania głosu w sprawie także Romana Giertycha. Polityk PO i założyciel Młodzieży Wszechpolskiej wbił szpilę prezydentowi udzielając mu pewnej rady. W komentarzach zawrzało.

Giertych komentuje Dudę: "Powinien się świętym łojem smarować"
Giertych powiedział to o Dudzie (AKPA)

W niedzielę, 14 stycznia Andrzej Duda wziął udział w obchodach 150. rocznicy urodzin Wincentego Witosa i złożył wieniec na jego grobie.

Następnie wygłosił przemówienie, kolejny raz uderzając w koalicję rządzącą. W trakcie przemowy padły mocne słowa, które od wczoraj komentuje cała Polska.

Niech to będzie wielkim znakiem ostrzeżenia dla wszystkich polityków dzisiejszej Rzeczpospolitej, zwłaszcza dla tych, którzy obecnie rządzą, do czego prowadzi arogancja władzy i poczucie bezkarności, czy też jak wolę to nazwać: "terror praworządności". Bo dzisiaj mamy do czynienia z terrorem tzw. praworządności - powiedział prezydent.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Padło pytanie o Giertycha. Posłanka wybuchnęła śmiechem

Jego słowa rozgrzały opinię publiczną, a zbulwersowany Roman Giertych na platformie X w typowym dla siebie stylu zwrócił się do Andrzeja Dudy:

Ale pan panie Prezydencie to po tych wszystkich wrzaskach powinien nie tylko się świętym łojem smarować, ale i go popijać z wodą, bo ból gardła będzie jak nic. A przecież tydzień się dopiero zaczął… - napisał Giertych.

W komentarzach ludzie zaczęli mu wytykać sytuację sprzed ponad trzech lat, gdy w trakcie zatrzymania przez śledczych Roman Giertych stracił przytomność. "Lepiej ból gardła niż omdlenie" - czytamy pod wpisem polityka PO.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić