o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Gola. Ktoś zapukał do drzwi domu seniorów. Był nagi i cały we krwi

10
Podziel się

Starsze małżeństwo z Goli (woj. poznańskie) usłyszało pukanie. Po otworzeniu drzwi para przeżyła szok – okazało się, że na progu stał nagi i zakrwawiony mężczyzna. 33-latek poprosił o pomoc i wezwanie policji, ponieważ padł ofiarą brutalnego pobicia.

Gola. Ktoś zapukał do drzwi domu seniorów. Był nagi i cały we krwi
Do makabrycznej wizyty doszło w Goli (woj. poznańskie). Do drzwi starszego małżeństwa zapukał nagi i zakrwawiony 33-latek (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, NurPhoto/Contributor)
bEikYULF

Jak podaje porta ePoznań.pl, małżeństwo wezwało policję oraz udzieliło zakrwawionemu 33-latkowi pomocy medycznej. W chwili gdy pukał do drzwi pary seniorów, mężczyzna nie miał na sobie ubrań. Kiedy zjawili się funkcjonariusze, poinformował ich, że padł ofiarą brutalnego pobicia.

Nagi i ranny mężczyzna zapukał do drzwi seniorów z Goli. Co mu się stało?

33-latek z Gostynina wdał się w konflikt z 18-latkiem. Młodszy z mężczyzn postanowił się zemścić za rzekome pomówienia oraz niezwrócone długi i zaplanował napaść. W plan wtajemniczył swojego rówieśnika i jego ojca.

bEikYULH

Zaangażowani w napaść mężczyźni zaprosili 33-latka do samochodu. Ten, nieświadomy, że są w zmowie z 18-latkiem, zgodził się. Do ataku doszło, kiedy grupa podjechała pod nieczynną stację kolejową w Kosowie.

Wyszarpali pokrzywdzonego z samochodu marki Mazda, którego był pasażerem. Zaczęło się bicie, kopanie, i rzucanie ofiara o ziemię. W pewnym momencie sprawcy nakazali 33-latkowi rozebranie się – relacjonował Jacek Masztalerz, prokurator rejonowy w Gostyniu (ePoznań).

Napastnicy nie tylko dotkliwie pobili 33-latka, lecz dopuścili się także kradzieży. Ofierze odebrano telefon oraz powerbank – wartość łupów oszacowano na około tysiąc złotych.

bEikYULN
Zabrali mu telefon i powerbank o wartości około tysiąca złotych – potwierdził prokurator Jacek Masztalerz (ePoznań).

Ostatecznie 33-latkowi udało się uciec – mężczyzna wykorzystał moment nieuwagi oprawców. Podejrzani zostali już zatrzymani i deklarują, że dobrowolnie poddadzą się karze. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Zobacz też: Kierowca wyrzucił i pobił kobietę z auta. Nagranie z Rosji
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEikYUMi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
Alanek1122
2 miesiące temu
nie dziwi nic
Lolek
2 miesiące temu
W woj.wielkopolskim nie ma Gostynina tylko Gostyń
Stan
2 miesiące temu
Nie wiem skąd biorą tych pismaków. Ponieważ piszą bzdury. Poszkodowany był z Gostynia woj. wielkopolskie ,a nie z Gostynia woj.poznańskie. Może trochę geografi i podziału administracyjnego kraju trzeba wykładać w szkołach.
bEikYUMj
ANONIM🍭🍭🍭
2 miesiące temu
Nauczcie się ortografi
Urząd Pracy
2 miesiące temu
Z artykulu wynika ze sobie zasluzyl nie placac za prace temu 18-latkowi
Lucjan Bohme
2 miesiące temu
Długi się oddaje....
yyyy
2 miesiące temu
Województwo jakie?
Leszek Miller
2 miesiące temu
Województwo Poznańskiego? Gdzie takowe się znajduje?
ja.
2 miesiące temu
Jak to się dzieje że ateistyczne Czechy gdzie tylko 11% społeczeństwa jest wierzący, przeglądając statystyki w każdej kategorii przestępstw a szczególnie morderstw jest zdecydowanie mniej (per capita)? Kto mi to wyjaśni? --
Janek
2 miesiące temu
To samo im zrobić to co zrobili temu gościowi
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić