Gola. Ktoś zapukał do drzwi domu seniorów. Był nagi i cały we krwi

16

Starsze małżeństwo z Goli (woj. poznańskie) usłyszało pukanie. Po otworzeniu drzwi para przeżyła szok – okazało się, że na progu stał nagi i zakrwawiony mężczyzna. 33-latek poprosił o pomoc i wezwanie policji, ponieważ padł ofiarą brutalnego pobicia.

Gola. Ktoś zapukał do drzwi domu seniorów. Był nagi i cały we krwi
Do makabrycznej wizyty doszło w Goli (woj. poznańskie). Do drzwi starszego małżeństwa zapukał nagi i zakrwawiony 33-latek (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images, NurPhoto/Contributor)

Jak podaje porta ePoznań.pl, małżeństwo wezwało policję oraz udzieliło zakrwawionemu 33-latkowi pomocy medycznej. W chwili gdy pukał do drzwi pary seniorów, mężczyzna nie miał na sobie ubrań. Kiedy zjawili się funkcjonariusze, poinformował ich, że padł ofiarą brutalnego pobicia.

Nagi i ranny mężczyzna zapukał do drzwi seniorów z Goli. Co mu się stało?

33-latek z Gostynina wdał się w konflikt z 18-latkiem. Młodszy z mężczyzn postanowił się zemścić za rzekome pomówienia oraz niezwrócone długi i zaplanował napaść. W plan wtajemniczył swojego rówieśnika i jego ojca.

Zaangażowani w napaść mężczyźni zaprosili 33-latka do samochodu. Ten, nieświadomy, że są w zmowie z 18-latkiem, zgodził się. Do ataku doszło, kiedy grupa podjechała pod nieczynną stację kolejową w Kosowie.

Wyszarpali pokrzywdzonego z samochodu marki Mazda, którego był pasażerem. Zaczęło się bicie, kopanie, i rzucanie ofiara o ziemię. W pewnym momencie sprawcy nakazali 33-latkowi rozebranie się – relacjonował Jacek Masztalerz, prokurator rejonowy w Gostyniu (ePoznań).

Napastnicy nie tylko dotkliwie pobili 33-latka, lecz dopuścili się także kradzieży. Ofierze odebrano telefon oraz powerbank – wartość łupów oszacowano na około tysiąc złotych.

Zabrali mu telefon i powerbank o wartości około tysiąca złotych – potwierdził prokurator Jacek Masztalerz (ePoznań).

Ostatecznie 33-latkowi udało się uciec – mężczyzna wykorzystał moment nieuwagi oprawców. Podejrzani zostali już zatrzymani i deklarują, że dobrowolnie poddadzą się karze. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Zobacz też: Kierowca wyrzucił i pobił kobietę z auta. Nagranie z Rosji
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić