Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Google Maps. Dziwne odkrycie na terytorium Rosji. Miejsce jest sekretem?

29
Podziel się

Internauci byli zupełnie zszokowani swoim najnowszym odkryciem, którym podzielili się z innymi na popularnym na Zachodzie forum. Według nich poniższe zdjęcie, przedstawiające swoim kształtem sześciokąt, to tajna baza wojska, na terenie której znajdują się magazyny. Co trzymają tam Rosjanie?

Google Maps. Dziwne odkrycie na terytorium Rosji. Miejsce jest sekretem?
Internauci znaleźli tajny, rosyjski obiekt. (Google Maps)
bELgjSYB

W Internecie zawrzało, kiedy użytkownicy pochwalili się swoim nietypowym znaleziskiem na mapach Google. Pokazali oni dziwny sześciokąt, który można znaleźć na terenie Rosji.

Miejsce to, jak twierdzą użytkownicy sieci, odnaleźć można około 100 mil na południowy wschód od Rosji. Zarzekają się oni, że wcześniej w tym miejscu nie było nic, a dopiero nowe zdjęcia satelitarne ujawniły szereg budynków, których położenie zdaje się jest raczej tajemnicą. Ponoć wcześniej widoczny na mapie sześciokąt był zamazany.

Głęboko w nienazwanym lesie w samym sercu Rosji znajduje się seria dziwnych budynków, które kiedyś były zasłonięte - The Sun cytuje "odkrywców", którzy przeszukują Google Maps od wielu lat.
bELgjSYD
Na ziemi możesz nigdy nie zauważyć tych magazynów, ale z powietrza ich rozmieszczenie tworzy przyciągający wzrok wzór - dodają.

Google Maps. Co znajduje się w tym miejscu?

Odkrywcy są pewni, że to tajne magazyny, należące do wojska. Według ich teorii mogą być tam przechowywane materiały wybuchowe, a także być może sama broń.

Domyślam się, że jest to magazyn wojskowy na coś, co jest wysoce wybuchowe - mówi jeden z poszukiwaczy, który wertował Rosję poprzez Google Maps.
bELgjSYJ

Co najciekawsze, bardziej zorientowani (warto podkreślić - nie są to eksperci) twierdzą, że rozmieszczenie budynków nie jest bez przyczyny. Ich zdaniem ewentualna eksplozja ładunków wybuchowych, jeśli założyć, że Rosja faktycznie je tam przechowuje, miałaby zapobiec powstaniu "reakcji wybuchowej".

Magazyny są prawdopodobnie rozmieszczone, aby uniknąć reakcji łańcuchowej, jeśli coś poszłoby nie tak - czytamy (cyt. The Sun).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELgjSZe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Piotr9
2 miesiące temu
Pisać każdy może... Jeden lepiej,drugi gorzej..
Magellan
2 miesiące temu
100 mil na południowy wschód od Rosji jest Pacyfik... to co to są podwodne magazyny???
Adam P
2 miesiące temu
100 mil i wiadomo kto pisze te pierdoły
bELgjSZf
Redaktur
2 miesiące temu
100mil od rosji... w polsce?
vvcxc
2 miesiące temu
Pozazdroscic takiej logiki. Nie ma to jak publiczna baza, ktora z cala pewnoscia musi byc tajna skoro znalezlismy na na publicznych mapach.
Kalkolo
2 miesiące temu
To miesce dla PiSowców po zastosowaniu wariantu afgańskiego kiedy przerżna najblizsze wybory i beda mieli miesiąc na opuszczenie PL.
Clickbajt
2 miesiące temu
HNM- Hu*a Nie Mam
Nnn
2 miesiące temu
Albo obóz koncentracyjny dla nas.
Rgosc
2 miesiące temu
Gdyby były tajne to na pewno byśmy widzieli
Darq
2 miesiące temu
Przepraszam, to gdzie to jest? Na terenie Rosji czy 100 mil od Rosji ( Turcja?) ?
Pootin
2 miesiące temu
Kto to pisze, kto to czyta przed opublikowaniem? Cytat: Miejsce to, jak twierdzą użytkownicy sieci, odnaleźć można około 100 mil na południowy wschód od Rosji....
Yamalo
2 miesiące temu
100 mil na pół wschód od Rosji... czyli na Ukrainie, M .Czarnym, Turcji?
marid
2 miesiące temu
Żadna sensacja. U nas też są różne magazyny widoczne w Google,niektóre już nieczynne wiele lat. A budynki słusznie rozmieszcza się w pewnej odległości,jeśli są lub były przechowywane materiały wybuchowe.
bELgjSYX
Artek
2 miesiące temu
100 mil od Rosji czy w samym centrum Rosji?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić