Goście ZOO chwycili za telefony. Takiego widoku nikt się nie spodziewał

5

Do sieci trafiły nagrania z zoo w Pekinie, w którym doszło do niecodziennej sytuacji. Jedna z pand próbowała uciec wspinając się na mur i ogrodzenie swojej zagrody. Pracownikom zoo udało się złapać ciekawskie zwierzę, zanim komukolwiek coś się stało.

Goście ZOO chwycili za telefony. Takiego widoku nikt się nie spodziewał
Panda próbowała uciec z zoo w Chinach. (Weibo, YouTube)

Turyści, którzy odwiedzili pekińskie zoo mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć z bliska pandę. Sześcioletni samiec o imieniu Meng Lan wspiął się najpierw na metalowe ogrodzenie, a później na mur.

Ciekawska panda zwiedziła zoo

Według Newsflash pandzie udało się uciec do strefy przejściowej, między zagrodą a korytarzem dla turystów.

Panda nie była agresywna, a turyści odwiedzający zoo chętnie ją nagrywali podczas próby ucieczki. Jednak ze względów bezpieczeństwa konieczna była interwencja pracowników zoo. Ci zwabili Meng Lan z powrotem do zagrody za pomocą jedzenia.

Nikomu nic się nie stało, a panda zaniechała kolejnych prób ucieczki. Nie jest to jednak pierwszy wybryk Meng Lan, który jest podobno bardzo psotny. Dyrekcja zoo zapowiedziała, że jego zagroda zostanie zmodyfikowana, aby ten incydent nie powtórzył się w przyszłości.

Nagrania i zdjęcia z pekińskiego zoo są dostępne w mediach społecznościowych. Jeden z filmików udostępniła na Twitterze chińska konsul z Belfastu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Panda Meng Lan 's "prison break" at the Beijing Zoo
Zobacz także: Ogromny dziki pyton wypluwa domowego kota w Tajlandii
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić