Grodzisk Mazowiecki. Zwłoki wisiały na płocie. Obok stała drabina

31

Tragedia rozegrała się w Grodzisku Mazowieckim. Na jednej z posesji znaleziono zwłoki mężczyzny wiszące na płocie. Obok nich stała drabina. Nie podjęto reanimacji. Służby ustalają okoliczności śmierci 52-latka.

Grodzisk Mazowiecki. Zwłoki wisiały na płocie. Obok stała drabina
Grodzisk Mazowiecki. Zwłoki wisiały na płocie. Obok stała drabina (Materiały WP, Getty Images)

Na jednej z posesji w Grodzisku Mazowieckim znaleziono zwłoki 52-letniego mężczyzny. Jego ciało wisiało na płocie, a obok stała drabina. Służby ustalają okoliczności śmierci, która najprawdopodobniej miała miejsce we wtorek 16 sierpnia.

Jak podaje TVN24 powołując się na wiadomość od czytelnika, ciało mężczyzny znaleziono około godziny 18:00. Następnie na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, straż pożarna, pogotowie oraz prokuratura. Nie podejmowano reanimacji "ze względu na fakt, że były już widoczne plamy opadowe".

Do tragicznego zdarzenia doszło w Grodzisku przy ulicy Grabowej. Na parkanie wisiało ciało 52-letniego mężczyzny. Obok stała drabina. O przyczynach śmierci więcej powie zlecona przez śledczych sekcja zwłok - przekazała asp. szt. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy.

Zwłoki mężczyzny wisiały na płocie. "Noga była na drabinie"

Policjantka dokładnie opisała miejsce zdarzenia i pozycję, w jakiej znaleziono 52-latka. - Ciało mężczyzny były częściowo przewieszone przez ogrodzenie, noga była na drabinie. Mała rana, którą mężczyzna miał na nodze na pewno nie była jedyną przyczyną śmierci - poinformowała.

Zych dodała też, że w momencie gdy służby pojawiły się na miejscu zwłoki musiały już jakiś czas wisieć. Na ten nie wiadomo co było dokładną przyczyną śmierci mężczyzny. - Została w tej sprawie zlecona sekcja zwłok - powiedziała aspirantka.

O nietypowym zdarzeniu poinformował też serwis grodzisknews.pl. - Na ul. Grabowej w Grodzisk Mazowieckim odnaleziono mężczyznę który wisiał na płocie. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie oraz policja - relacjonował dziennikarzom przebieg akcji jeden ze świadków.

Zobacz także: Ukraińcy po przejściu rosyjskiej armii. "Oglądają zwłoki, poszukując swoich zmarłych"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić