o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Grupa Kurdów z dziećmi w rękach Straży Granicznej. Przejmujące sceny

55
Podziel się

14 października w lesie na terenie Hajnówki (woj. podlaskie) Straż Graniczna zatrzymała grupę irackich Kurdów. Teraz do sieci trafiły zdjęcia z akcji przeprowadzonej przez SG. Widać na nich płaczące dzieci.

Grupa Kurdów z dziećmi w rękach Straży Granicznej. Przejmujące sceny
Straż Graniczna (strazgraniczna.pl)
bESMBjph

Na polsko-białoruskiej granicy dochodzi do kolejnych dramatycznych wydarzeń. Tylko w czwartek 14 października odnotowano 682 próby nielegalnego wkroczenia do Polski.

Zatrzymano 8 nielegalnych imigrantów – to obywatele Iraku. Pozostałym próbom zapobieżono. Za pomocnictwo funkcjonariusze SG zatrzymali 11 osób: 3 obywateli Iraku, 3 obywateli Niemiec, 2 obywateli Ukrainy, a także obywatela Gruzji, Białorusi i Polski - podawała Straż Graniczna.
bESMBjpj

Teraz natemat.pl pisze, że właśnie w czwartek na terenie Hajnówki (woj. podlaskie) Straż Graniczna przeprowadziła akcję zatrzymania irackich Kurdów. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach, które pokazuje wspomniany portal. Na fotografiach możemy zobaczyć płaczące dzieci migrantów i przejmujące sceny z transportu zatrzymanych.

Zapadła decyzja ws. zapory na granicy polsko-białoruskiej

Od 2 września, w związku z niespokojną sytuacją na granicy polsko-białoruskiej, w 183 miejscowościach woj. podlaskiego i woj. lubelskiego obowiązuje stan wyjątkowy.

14 października Sejm uchwalił natomiast ustawę dotyczącą budowy zapory na granicy polsko-białoruskiej. Koszt budowy planowanej bariery to około 1 mld 615 mln zł.

bESMBjpp
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESMBjpK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
PotomekObrPos...
miesiąc temu
Jedno pytanie. Mając przed oczami mapę sprawdź gdzie jest Polska a gdzie Irak, Nigeria, Kongo. Wyjaśnij co ich tak zniosło? Jak dotąd nikt nie spróbował odpowiedzieć z sensem na to pytanie. Dlaczego? Rzetelna ocena sytuacji pokazuje że wtargnięcia, bezprawne, siedzenie w krzakach, sztuczny jazgot wokół tej sytuacji to jeden ordynarny wał. Dziękuję.
Przedszkolank...
miesiąc temu
Są na terenie Białorusi? To kto normalny trzyma swoje dziecko w lesie? Albo nawet kupione na bazarze w bambusowie? Dzieci do przedszkola w Mińsku, czy łukaszenko nieczuły na ludzki los? Nie ładnie bat'ka się bawisz! Ale ten numer nie przejdzie. Nie będzie fajerwerków z ludzi na Sylwestra. Nowy Rok powitajmy bez mordowania Polaków.
SynSybiraka
miesiąc temu
Wszelkim nielegalnym działaniom mówimy stanowczo nie! Te gnomy krzakowe czające się w ukryciu do ataku na naszą Granicę, na Nasz Kraj, to bomby z opóźnionym zapłonem. Mamy liczyć że wszystkie to niewypały? O naiwności! Część walnie na pewno. Może w Ciebie, który to czytasz? Możesz też stracić głowę w dość nieciekawy sposób. Kto i po co chce im umożliwić przerwanie granicy? Kim są elementy namawiające do łamania prawa polskiego? Do NIELEGALNEGO wtargnięcia do naszego Kraju? Podłe osobniki robią się coraz bezczelniejsze. Nie jest ich dużo, chcą tylko zrobić takie wrażenie. Trzeba się nimi zająć.
bESMBjpL
Mały Polak
miesiąc temu
Do podejrzanych osobników którzy nie dość że ukrywają swoją prawdziwą tożsamość,to jeszcze usiłują bezprawnie wtargnąć na teren Naszego Kraju łamiąc świadomie nasze prawa należy otwierać ogień. Strażnicy, brońcie nas przed tymi dzikimi watahami. Dziękujemy Wam za trudną i niebezpieczną służbę. Cały Naród z Wami!
Hydraulik
miesiąc temu
Gdzie znów szambo wybiło że tyle💩💩💩💩💩💩💩💩 chce nas zalać? Afryka? Ameryka? Azja? Europa ściekiem całego Świata?
Anty
miesiąc temu
Tylu co ich uciekło już by dawno obronili i odbudowali swój kraj. Ale jak ktoś jest tchurzem i nie robem to niestety.
niebaćpis
miesiąc temu
Getto w Warszawie też było otoczone murem. Takie skojarzenie mi się nasuwa do obecnie rządzących.
Orchidea
miesiąc temu
Pierwszą rzeczą wybierając się w świat, byłoby zabranie dokumentów,a ci ich nie posiadają , więc skąd wiadomo że to Kurdowie. Jaka pewność że nie podsyła nam ktoś konia trojańskiego. We Francji i innych krajach , gdzie ci biedni uchodźcy zostali przyjęci, ludzie żyją w ciągłym strachu , bo ci biedni uchodźcy ich terroryzują, mają większe prawa niż obywatele danego państwa. Jest im tak strasznie źle,a dzieci produkują na potęgę ,ich celem jest aby rozsiać się po całym świecie i go sobie podporządkować, wprowadzić ich barbarzyńską religię.
Religioznawca
miesiąc temu
Wszystko co dzieje się wśród tych najeźdźców to wola ich boga allacha. Nie mieszajmy się do tego, nie ingerujmy w cudze ludy, cudzych bogów. Siedzą w krzakach bo Allah tak chciał. Nie walczmy z wolą ich boga.
Jass
miesiąc temu
Trzymają dzieci za płotem, bo z dziećmi trudno się przecisnąć, a młodzi i tak granicę codziennie przekraczają. Łukaszenka co sobie zaplanował tego dokona. Przejdą tysiące zanim jakikolwiek płot powstanie, jeśli w ogóle powstanie. Zresztą każdy płot można przejść
Fagot
miesiąc temu
Kurdowie nie mają własnego państwa, należy im pomóc
call
miesiąc temu
Na bank jakiś kurd zadzwonił do o2 i powiedział że stoi na granicy z dzieckiem i nie chcą ich wpuścić
bob
miesiąc temu
Budowjcie ten mur na fundamentach i z cegły zakończony wojskowa kolczatka a tamci niech tupią pod nim
bESMBjpD
Agata
miesiąc temu
Jak im nie wstyd odbierać ludziom prawo do godnego życia. Straż graniczna, która niby pomaga i wywozi imigrantów do Michałowice, a później ci sami imigranci znajdowani są spowrotem w lasach. Rząd i straż graniczna mają na rękach krew tych ludzi!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić