Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Gwałt na 9-letniej dziewczynce. Oskarżony jej własny dziadek

166
Podziel się:

60-letni mężczyzna z Wałbrzycha miał zgwałcić wnuczkę, a wobec drugiej, w tym samym wieku, dopuszczać się "innych czynności seksualnych".

Gwałt na 9-letniej dziewczynce. Oskarżony jej własny dziadek
(iStock.com)

Mężczyzna trafił już do aresztu. O 3-miesięcznym pozbawieniu go wolności zadecydował sąd w Wałbrzychu. Marek S. usłyszał dwa prokuratorskie zarzuty - zgwałcenia 9-letniej dziewczynki i dopuszczenia się wobec drugiej wnuczki innej czynności seksualnej.

Za każde z przestępstw grozi kara do 12 lat więzienia, ale na czas nie krótszy niż 3 lata - informuje "Gazeta Wrocławska".

Ich własny dziadek wykorzystywał dziewczynki, gdy były pod jego opieką. Śledczy ustalili, że w okresie od 2014 roku do 5 lutego 2018 roku rodzice regularnie zostawiali dzieci na weekendy u dziadka.

Sprawa wyszła na jaw, kiedy jedna z dziewczynek poskarżyła się swojemu ojcu i zarazem synowi oskarżonego na bóle w okolicach narządów płciowych - wyjaśnia Marcin Witkowski, prokurator rejonowy w Wałbrzychu.

Ojciec zareagował natychmiast. Zgłosił sprawę na policji i zażądał wyjaśnień od 60-latka. Dziewczynki zostały poddane badaniom lekarskim oraz przesłuchane w obecności psychologa. Wyniki badań oraz informacje uzyskane od dzieci potwierdziły najgorsze przypuszczenia ich ojca.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(166)
stefan
5 lata temu
dla pedofila jedna kara , pod płotem , bez sądu, polscy sedziowie jednak robia inaczej wypuszczaja takich
to pewne
5 lata temu
Nadpobudliwego kocura się kastruje i tyle w temacie.
Sprawiedliwoś...
5 lata temu
A może najlepiej wyrwać mi ten korzeń na żywca bez znieczulenia i przywiązać do drzewa na rozstajnych drogach z tabliczka za co go to spotkało. Moze inni pedofile i dewianch prędzej wsadzą sobie pomiędzy drzwi i je mocno zatrzasna niz sięgna po dziecko aby je w perfidny sposób skrzywdzic?
jasiak
5 lata temu
POTWOR !!!!
WW
5 lata temu
Biedne maleństwa, brakuje słów :( Polska powinna zmienić prawo co do osadzania bestialskich osób. Uważam że pomimo naszego katolickiego kraju przydałaby się kara śmierci. Te kilka odsiedzianych lat nie przywróci zdrowia pokrzywdzonego bezbronnego człowieka. A tak przynajmniej wyczyścimy Naszą Polskę z ludzi którzy na miano człowieka nie zasługują!
cZŁOwiek
5 lata temu
Za gwałt na dziecku i zniszczenie mu życia kara do 12 lat, za podrabianie pieniędzy do 25 lat
d
5 lata temu
powinni takich kastrować od razu i oddać "kolegom" z celi
abc
5 lata temu
Kara śmierci to za mało ! co tam kara śmierci... na takich ludziach od razu powinny być robione doświadczenia (zamiast szczurów) wszelkiego rodzaju testy, badania. Takie "króliki doświadczalne" a po licznych próbach to śmieci.
kala
5 lata temu
Najbardziej wpółczuję rodzicom dziewczynek - oni nigdy nie wybaczą sobie tego, że zostawili dzieci pod opieką "dziadka".
bk
5 lata temu
powiesić za genitalia i niech tak zdycha
ann
5 lata temu
Eh szkoda słów
ojoj
5 lata temu
dziećmi to powinni rodzice się zajmować,a nie dziadki! jak ktoś nie ma czasu dla swoich dzieci-to nie powinien ich mieć
E 53
5 lata temu
Do pierdla z gejami
Społecznik
5 lata temu
Nie rozumiem jak można w taki sposób postępować, wobec drugiego człowieka. W tej sytuacji do bezbronnego dziecka, które znajdując się pod opieką osoby dorosłej powinna czuć się bezpiecznie, bo taka jest właśnie rola sprawujących swą opiekę nad młodszymi Należy obdarzyć ją troską , opieką i miłością, oby przykre doświadczenia poszły najprędzej w niepamięć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić