Gwiazda TikToka nie żyje. Dramatyczny finał policyjnej ucieczki

158

Tragiczne doniesienia ze Stanów Zjednoczonych. Nie żyje gwiazdor TikToka Gabriel Salazar. 19-latek zginął w wypadku samochodowym po pościgu policyjnym w hrabstwie Zavala w Teksasie.

Gwiazda TikToka nie żyje. Dramatyczny finał policyjnej ucieczki
Gwiazdor TikToka nie żyje (Facebook)

Śmiertelny wypadek miał miejsce 26 września w hrabstwie Zavala w Teksasie. Gabriel Salazar miał uciekać swoim chevroletem camaro przed policją. Pościg rozegrał się po godzinie 1:20 na autostradzie nr 83.

O przebiegu fatalnego pościgu poinformowała policja. Użyto nawet urządzeń służących do spuszczania powietrza z opon, jednak operacja ta nie powiodła się. Kierowca w wyniku utraty kontroli nad pojazdem wypadł z drogi i po uderzeniu jego chevrolet stanął w płomieniach. Niestety 4 osoby zostały uznane za zmarłe już na miejscu zdarzenia. Wśród ofiar znalazł się kierowca Gabriel Salazar.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kim był Gabriel Salazar?

Gabriel Salazar dołączył na TikToka w 2019 roku. Przez ten czas zgromadził ponad 2 miliony obserwujących. Na platformie udostępniał nagrania wideo w zróżnicowanej formie. Często używał w nich popularnych piosenek. Przedwczesna śmierć gwiazdora była wielkim ciosem dla jego fanów. Wielu z nich wyraziło swoje ubolewanie w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Chciałbym, żeby to nie była prawda… - napisał komentujący.
Jego historie zawsze rozjaśniały moje dni, wydawał się bardzo autentyczną duszą - skomentował internauta.
Zobacz także: Ważna rozprawa TK. Kąśliwy komentarz polityka opozycji
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić