aktualizacja 

Historia niczym z "Kevin sam w domu". Policja pokazała zdjęcie

73

W amerykańskim stanie Georgia doszło do sytuacji, z której śmieją się internauci na całym świecie. Media społecznościowe obiegła fotografia poturbowanego złodzieja. Mężczyzna uległ nieszczęśliwemu wypadkowi podczas dokonywania przestępstwa.

Historia niczym z "Kevin sam w domu". Policja pokazała zdjęcie
Policja pokazała zdjęcie przestępcy (Gainesville Police Department)

Coraz rzadziej słyszy się o przestępstwach doskonałych, po których sprawca nie zostaje nigdy złapany. Często wynika to z rozwoju technologii, która utrudnia życie kryminalistom. Mowa o kamerach monitoringu czy specjalnych systemach bezpieczeństwa. Niekiedy jednak łatwy z pozoru plan kończy się katastrofą z powodu niespodziewanej przeszkody, takiej, jak chociażby złe warunki pogodowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kuchciński nawet tego nie kryje. "Droga do upadku"

W amerykańskim stanie Georgia doszło do sytuacji przypominającej sceny z kultowego filmu "Kevin sam w domu". Luis Sajbocho-Ordonez miał w planach wzbogacić się w nieuczciwy sposób. We wczesnych godzinach świątecznego poranka mężczyzna chciał okraść jedną z firm w Gainesville, około 80 kilometrów na północny wschód od Atlanty. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem.

Luis Sajbocho-Ordonez poniósł ogromną porażkę. Rabuś liczył na udaną akcję, a skończyło się zupełnie inaczej. 30-latek ukrywał się za budynkiem firmy i wyczekiwał wyjścia pracownika. Kiedy ten pojawił się na zewnątrz, kryminalista wycelował w niego broń. Nie zrobiło to jednak na napadniętym wrażenia. Pomiędzy mężczyznami doszło do rękoczynów.

Pracownik firmy poradził sobie ze złodziejem. W trakcie szarpaniny Luis Sajbocho-Ordonez miał oddać strzały z pistoletu. Po chwili zorientował się, że znajduje się na przegranej pozycji, dlatego rozpoczął ucieczkę. Na drodze złodziejowi stanęła jednak zimowa aura. 30-latek próbował uciec z miejsca zdarzenia, ale poślizgnął się na asfalcie i wywrócił, uderzając z całej siły w głowę. Na miejsce przybyła policja, która aresztowała kryminalistę. Funkcjonariusze porównali całą sytuację do scen z filmu "Kevin sam w domu".

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić