Wróć na
Aldona Brauła
|

Hit polskiego YouTube'a. "Polskie tango" ma już ponad 5 mln wyświetleń

104
Podziel się

Najnowszy utwór rapera Taco Hemingwaya "Polskie Tango" bije rekordy popularności. Jest to jedna z częściej odtwarzanych utworów zarówno na YouTubie, jak i w serwisach streamingowych.

Hit polskiego YouTube'a. "Polskie tango" ma już ponad 5 mln wyświetleń
(YouTube)
bCPFAcut

Premiera utworu "Polskie Tango" Taco Hemingwaya miała miejsce w piątek. W weekend piosenka pobiła rekordy odtworzeń na Spotify i na YouTube.

Nowy singiel Taco Hemingwaya pobił rekord najczęściej słuchanej piosenki w ciągu doby. Wcześniejszy rekord także należał do rapera i jego utworu z 2019 roku "W piątki leżę w wannie".

bCPFAcuv

Po zaledwie 12 godzinach od premiery "Polskiego Tanga" utwór został odsłuchany na Spotify aż 559 456 razy. W sobotę piosenka odnotowała aż 578,301 odsłuchań, co stanowi nowy dzienny rekord jeśli chodzi o Spotify w Polsce.

Wiceminister Semeniuk o nowej piosence Taco Hemingwaya: "Młodzi ludzie są skonfliktowani"

Rekordy padają jednak nie tylko na Spotify. Utwór Taco Hemingwaya jest także często odtwarzany na YouTubie. Singiel okupuje pierwsze miejsce karty Na czasie na portalu i w ciągu pierwszej doby od opublikowania zdobył ponad 2 mln wyświetleń.

Obecnie „Polskie Tango” zostało odtworzone na YouTubie ponad 5,1 mln razy. Pod klipem pojawiło się 22 tys. komentarzy i 340 tys. łapek w górę.

bCPFAcuB

Singiel zapowiada nowy album rapera pt. "Jarmark". Taco nie zdradził szczegółów, jednak ogłosił, że nowej płyty można spodziewać się jeszcze tego lata.

bCPFAcuW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(104)
Gość
miesiąc temu
Ojeju jeju niech jeszcze złote jao zniesie
nickt
miesiąc temu
jeszcze nie słuchałem, ale rozwalił mnie tym jak się nazywa: powiązanie baru szybkiej obsługi z noblistą
raper
miesiąc temu
hahahahah raper ??? bez komentarza !!!!szkoda słów !!!
bCPFAcuX
Małgorzata
miesiąc temu
Nie jestem za PIS-em, ale ta piosenka? nie podoba mi się, nie lubię słuchać wulgaryzmów, nawet śpiewanych?
Chemink Łej
miesiąc temu
Czy to obywatel Polski ? Co to za nazwisko ?
Najnowsze komentarze (104)
anka
4 tyg. temu
Jaka muzyka tacy odbiorcy. Ha ha ..,patrzę czasem w TV na bawiącą się młodzież na koncertach dysko polo, cieszą sie jak dzieci. Pytam sie ,gdzie ta edukacja muzyczna, co robi polska szkoła ? . Chińskie dzieci wiedzą co to dobra muzyka i umieją słuchać Chopina a tu sama rozpacz , kasa i dno.
rolnik
4 tyg. temu
Olaboga , taki kicz ma być wielkim przebojem? Zgroza.
jurek
4 tyg. temu
Myślałem że to Trzaskowski śpiewa,bo czym on nie był
joannagaw
miesiąc temu
Piosenka dla elit ? Toż im się nie podoba :) elity to obecnie nasz rząd - czy ktoś z Państwa zarabia po 500 000 tys dziennie ? Mieszka w willach za kilka milionów ? i ma na koncie dodatkowe miliony ? hmm.. ale fakt - mnie też się nie bardzo podoba ale ja starej generacji jestem wychowana na Grechucie itd ..
Tttggscjdjdj
miesiąc temu
Super utwór pokazuje ze mimo że brzydzisz się politykami i kłamstwem zawsze będziesz kochać Polskę nawet jak zmusza nas do emigracji
Ujjjjaa
miesiąc temu
Komu się nie podoba niech się w język ugryzje mamy wolność słowa w Polsce przynajmniej jeszcze ci co krytykuje pewnie byli by zadowoleni i mówili że super gdyby to krytyka skierowana była na PO zresztą prezesowi wolno było polowe Polaków nazwac Hołotą więc artyście jest też wolno wyrażać swole uczucia
Ja słuchacz
miesiąc temu
Jaki artysta taka piosenka. Ten człowiek nie ma głosu, poczucia rytmu ani słuchu. Ta sztuka pasuje idealnie do elit, uduchowiona jak teść i tesciowa tego rapera.
Oooo
miesiąc temu
Filip pakuj się, granice otwarte.
bCPFAcuP
Gość
miesiąc temu
Według mnie świetna piosenka opowiadająca o polskich realiach , dla tych którzy obrażają Filipa , muzyka to nie tylko "sialala amore" i niesie jakiś przekaz (zazwyczaj)
Kris
miesiąc temu
Taki człowiek nawet nie wie kto taki i nic nie wie o polsce
Lubiący rap
miesiąc temu
No do rapu to mu bardzo daleko.
Jack
miesiąc temu
Jaki to Taco. To Filip Tadeusz Szcześniak. To tak jak Wojciech basiura Modest amaro hehe
nuda
miesiąc temu
reklama reklama reklama szkoda słów.
Onnna
miesiąc temu
Szczerze? To nie muzyka, to deklamacja. Teksty niezłe, ale zbyt wulgarne.Nie cierpię disko polo, bo to straszna wiocha, ale to też nie w moim guście.Jak chcę posłuchać dobrej muzyki to idę do klubu posłuchać jazzu, poezja śpiewana, ba nawet muzyka klasyczna, zwłaszcza Beethoven, Haendel. A to to w ogóle nie jest muzyka. To deklamacja.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić