Hit sieci. Janusz Korwin-Mikke zasnął w trakcie udzielania wywiadu

31

To nagranie z Januszem Korwin-Mikke stało się hitem w internecie. Polityk Konfederacji był jednym z gości w programie "Debata Dnia" w Polsat News. Podczas wywiadu online odchylił się nagle mocno do tyłu, opierając się o sofę, wzrok zwrócił na sufit i przez chwilę pozostawał w tej pozycji. Politykowi już wcześniej zdarzały się publiczne drzemki, dlatego internauci stwierdzili, że po raz kolejny zasnął.

Hit sieci. Janusz Korwin-Mikke zasnął w trakcie udzielania wywiadu
Drzemka Janusza Korwin-Mikke w ławie sejmowej. (Twitter)

Dziwne zachowanie polityka Konfederacji Janusza Korwina-Mikke, który był jednym z gości Agnieszki Gozdyry w programie "Debata Dnia" w Polsat News. Po sieci krąży nagranie pokazujące fragment programu, na którym widać, jak nagle Korwin-Mikke odchyla się mocno do tyłu i przez pewien czas pozostaje w wygodnej pozycji podczas wywiadu online.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Korwin-Mikke kilkakrotnie spał w ławie sejmowej

Ponieważ już wcześniej polityk kilkakrotnie został przyłapany na publicznych drzemkach w ławie sejmowej, internauci jednogłośnie uznali, że lider Konfederacji zasnął w trakcie wywiadu. W zeszłym roku media społecznościowe obiegły zdjęcia, na których lider Konfederacji przysypia podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu.

Zasłuchany Janusz Korwin-Mikke podczas wystąpienia Roberta Winnickiego z Konfederacji - opisuje zdjęcie śpiącego polityka Dariusz Joński z SLD. Sam zainteresowany tłumaczył wtedy, że nie zasnął, tylko myślał. - Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami – przekonywał Korwin-Mikke.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Korwin-Mikke odchodzi z europarlamentu. Przypominamy słynne wypowiedzi polityka
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić