Wróć na
NM
|

Poseł PiS zatrzymał pijanego kierowcę. Prawie przejechał zakonnicę

47
Podziel się

Poseł PiS Wojciech Kossakowski, jadąc w środę samochodem, zauważył na drodze kierowcę, którego zachowanie wzbudziło jego niepokój. Mężczyzna jechał zygzakiem po całej szerokości ulicy. Polityk postanowił dokonać obywatelskiego zatrzymania.

Poseł PiS zatrzymał pijanego kierowcę. Prawie przejechał zakonnicę
(PAP)
bCXFpmNx

19 sierpnia poseł Kossakowski zatrzymał pijanego kierowcę - informuje "Super Express". Polityk przemierzał z żoną ulice Ełku. Nagle zauważył kierowcę, który jechał zygzakiem.

Poseł ruszył za mężczyzną, który akurat zbliżał się do skrzyżowania ze światłami. Zapaliło się czerwone, więc pijany kierowca zatrzymał auto. Poseł PiS stanął tuż za nim, a następnie wybiegł ze swojego samochodu. Nie chciał pozwolić, aby po zmianie świateł na zielone pijany kierowca ruszył dalej w drogę.

bCXFpmNz

Następnie otworzył drzwi i wyjął kluczyki ze stacyjki. Pijany kierowca bardzo opierał się posłowi. Był agresywny, więc zachowanie Kossakowskiego wymagało prawdziwej odwagi. Mężczyzna w stanie nietrzeźwości stanowił zagrożenie dla zdrowia i życia posła.

Decydujące dni na Białorusi. "To wygląda teraz na taką wojnę pozycyjną"

Miał 2 promile i wsiadł za kółko. Grożą mu 2 lata więzienia

Poseł PiS powiadomił o wszystkim policję, która za chwilę pojawiła się na miejscu i aresztowała kierowcę. W wydychanym powietrzu alkomat zarejestrował aż 2 promile alkoholu.

Teraz prokuratura zajmie się pijanym kierowcą. Grożą mu dwa lata więzienia. Jak dodaje "Super Express", gdy kierowca jechał jeszcze autem, chodnikiem przechodziła siostra zakonna. Ponoć niewiele brakowało, aby pijany kierowca ją przejechał.

bCXFpmNF
bCXFpmOa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
ja ...
4 tyg. temu
Może inni wezmą z Pana Posła przykład... Choćby policjanci lub inni urzędnicy państwowi. Tak, czy owak brawo!
Fidelis
4 tyg. temu
Brawo. Ten Pan ma charakter
⚘⚘⚘
4 tyg. temu
Brawo!!! A mógł siostrze dac całe dwadzieścia groszy🤣🤣🤣
bCXFpmOb
Ehhh
4 tyg. temu
A był w tej bajce smok? Nie ma kamery w aucie?
na pasach
4 tyg. temu
"chodnikiem przechodziła siostra zakonna. Ponoć niewiele brakowało, aby pijany kierowca ją przejechał". Na 100 procent Bronek!
Najnowsze komentarze (47)
J73
3 tyg. temu
Po jakiej szkole autor?
Ojoj!
4 tyg. temu
Rafał straci prawo jazdy ?
Irek.
4 tyg. temu
A juz myślałem że dokonał obywatelskiego zatrzymania np. przyznanej mu omyłkowo nagrody. :)
m45
4 tyg. temu
To jest artykuł sponsorowany? Jeśli tak, to poseł Kossakowski musi chyba zmienić agencję od PR... "Prawie przejechał zakonnicę", a potem "siostra zakonna szła akurat chodnikiem". To tak, jakby jadąc Jerozolimskimi w W-wie prawie rozjechał pałac kultury. Dalej: "Pijany kierowca bardzo opierał się posłowi. Był agresywny, więc zachowanie Kossakowskiego wymagało prawdziwej odwagi. Mężczyzna w stanie nietrzeźwości stanowił zagrożenie dla zdrowia i życia posła." No przepraszam, trochę odwagi może to wymagało, ale to niezła bzdura. Jak ktoś ma 2 promile w wydychanym powietrzu, to po odebraniu kluczyków od auta nie jest za bardzo w stanie stawiać oporu ani stanowić zagrożenia dla zdrowego mężczyzny w pełni sił. Prędzej dla siebie samego stanowił zagrożenie, bo w stanie takiego upojenia mógł w każdej chwili przegrać walkę z grawitacją i rozbić sobie głowę o asfalt. Ja się bardzo cieszę, że poseł Kossakowski wykazał się czujnością i zatrzymał potencjalnie groźnego przestępcę, jestem mu za tą obywatelską postawę bardzo wdzięczny, ale nie róbcie z niego herosa, którego życie było zagrożone. Tak to można pisać o ratownikach medycznych ryzykujących covida, o strażakach walczących z dużym pożarem albo o antyterrorystach zatrzymujących szajkę uzbrojonych bandytów, ale nie o pośle zatrzymującym pijanego kierowcę. Jak tak dalej pójdzie, to za tydzień przeczytamy o heroizmie posła PiS, który nie bał się przejść przez przejście dla pieszych, a potem o odwadze posła KO, który z narażeniem życia zatrzymał 90-letnią babcię za przejście przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.
Czysta poezja
4 tyg. temu
"Polityk przemierzał z żoną ulice Ełku."
Czy Poseł
4 tyg. temu
miał maseczkę?
Czy Poseł
4 tyg. temu
miał maseczkę?
Czy Poseł
4 tyg. temu
miał maseczkę?
bCXFpmNT
Brawo Tak
4 tyg. temu
Brawo , Ale spytam ,czy zwykły obywatel może dokonać obywatelskiego pijanego posła ???
hmmm
4 tyg. temu
A w tym czasie policja biegała za tęczowymi flagami.
Po prostu
4 tyg. temu
Poseł zatrzymał swój elektorat...
Tumus
4 tyg. temu
No chyba zacznę na PIS głosować...
Obywatel
4 tyg. temu
A gdzie była policja? Pomnika pilnowali?
Zajęci..
4 tyg. temu
Obserwujemy , że Polacy, na własna ,, rękę " zaczynają już walczyć z pijanymi kierowcami. Sprawa jak skutecznie eliminowac pijanych od kierownicy nie obchodzi obecne władze, one są od wielu lat zajete utrwalaniem ,, wszechwładztwa " politycznego , a nie problemami takimi jak pijani kierowcy. Nawet BIAŁORUŚ , juz przed wielu laty potrafiła zminiejszyć ilośc pijanych kierowców 5-cio krotnie. Przepadek samochodu i ,, zabór " prawa jazdy na 15 lat poskutkował.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić