aktualizacja 

11 mln wyświetleń. Nagrania z Subwaya pobija sieć

115

Nagranie, na którym widać jak pracownica sieci Subway prawdopodobnie zasypia, przygotowując kanapkę, stało się hitem w sieci. W ciągu doby obejrzało je ponad 9 miliony użytkowników i to tylko na samym TikToku.

11 mln wyświetleń. Nagrania z Subwaya pobija sieć
Hit sieci! Pracownica Subwaya zasnęła w trakcie robienia kanapki (YouTube.com)

Jeden z użytkowników Twittera opublikował filmik, na którym widać jak pracownica sieci Subway zasypia podczas przygotowania kanapki dla klienta. Wideo obejrzało już ponad 2 miliony użytkowników. Wideo udostępniono także na TikToku, tam obejrzało je ponad 9 milionów użytkowników.

Choć filmik rozbawił wielu internautów, część z nich przejęła się losem kobiety. Nie wiadomo bowiem czy pracownica zasnęła ze zmęczenia czy jest to efekt jakiejś choroby bądź skrajnego przemęczenia.

To jest naprawdę smutne. Nie mogę sobie wyobrazić, jak musiała być wyczerpana. Nie wspominając już o pensji, jaką ludzie otrzymują w Subway'u…- pisze jeden z użytkowników TikToka.

Niektórzy z internautów sugerowali, że pracownica mogła być po prostu zmęczona, a muzyka w tle dodatkowo pomogła w zaśnięciu. Wielu komentujących nagranie stawia "swoje diagnozy" podejrzewając, że kobieta zasnęła, gdyż może być chora na cukrzycę lub narkolepsję.

Użytkownicy media społecznościowych informują, iż nagranie pochodzi z jednej restauracji w stanie Oregon.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Polski wynalazek nie pozwoli zasnąć kierowcy
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić