o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
KLS
|

Hołdys ostro o Kaczyńskim. "Ma pusty łeb"

377
Podziel się

Kontrowersyjny lider PiS, Jarosław Kaczyński, zaszedł za skórę niejednej osobie. Niedawno zapowiedział, że jego partia nie zamierza zmienić swojej decyzji i zwiększać praw osób należących do mniejszości seksualnych. W mediach zawrzało, a na odzew nie trzeba było długo czekać.

Hołdys ostro o Kaczyńskim. "Ma pusty łeb"
Zbigniew Hołdys. (PAP)
bDUooDQl

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego dla Radia Maryja. Prezes PiS powiedział wówczas, że "Zjednoczona Prawica będzie twardo się bronić przed ideologią gender i LGBT". Najpierw zareagowała Hanna Lis.

Jestem (do znudzenia) heteroseksualna, nie muszę się zatem „bronić” przed LGBT. Czy mógłby mi ktoś uprzejmie wyjaśnić, dlaczego Prezes i Zjednoczona Prawica muszą się przed LGBT bronić? I to „twardo”? - napisała wówczas na Twitterze.
bDUooDQn

Dziennikarce odpowiedział muzyk Zbigniew Hołdys, który w słowach nie przebiera. Trzeba przyznać, że tym razem wyraził je szczególnie dobitnie.

To jest jednak niesamowite, że w XXI w., gdy ludzkość ma dostęp do wszelkiej wiedzy i chce lecieć na Marsa, jest taki facet, który ma kręćka, żyje paranoją, toczy urojone wojny ze zwidami, amebami, lewactwem i nauką, dowodzi, że ma pusty łeb - i jest tu wodzem. Co jest nie tak? - napisał.
bDUooDQt
bDUooDQO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(377)
Hmmm
2 tyg. temu
Bardzo dobrze napisane
Mircio
2 tyg. temu
Mądrego aż miło posłuchać.
obiektywny
2 tyg. temu
Panie Hołdys niedyskretne pytanie.Czy to też dotyczy elektoratu pis?
bDUooDQP
Prawda
2 tyg. temu
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Wyborca
2 tyg. temu
Ten człowiek żyje w epoce Lenina !
Najnowsze komentarze (377)
neutralny
2 tyg. temu
Co za kapelusz ....
cool
2 tyg. temu
przeciez to ludzie dali mu władze 🤷🏻‍♂️
patriottttt
2 tyg. temu
I wiek XXI to wiek, w którym jest taki Hołdys z niespełnionymi ambicjami i niedoceniony, bo i za co takiego docenić. Hej, Facet! Panu Kaczyńskiemu to pan do pięt nie sięgasz i nigdy nie sięgniesz. Już najwyższy czas, by takie byleco ulokować w pozycji należnej tylko panu Hołdysowi, i podobnym borysom czy hołowniom.
Retard
2 tyg. temu
Czy to ten co mu Markowski zespół ukradł?
Janek dlugi
2 tyg. temu
Nie wiem za kogo ten facet się uważa bo cicho o nim a jego życzenia na święta są nie na miejscu P Zbyszku chcąc zaistnieć trzeba napisać dobrą piosenkę a nie lansować się pomyjami Trzeba mieć swój honor a nie reprezentować bagno
nasz wuc
2 tyg. temu
jest ciepły, no i co z tego
żal Polski:
2 tyg. temu
Prymityw widzi świat czarno - biały. My i "oni". Potrzebuje określić wroga:byli Niemcy którzy wykupią ziemię, uchodźcy roznoszący choroby i robaki, teraz jest LGTB.
Oj , oj !
2 tyg. temu
Czy Hołdys szczepił się przeciw wściekliźnie ?
bDUooDQH
ziut
2 tyg. temu
Patrz Pan ,Panie Hołdys ten człowiek z pustym łbem ,jak raczył Pan zauważyć ,ukończył studia ,ma mniejszy czy większy dorobek naukowy a Pan wręcz orgia intelektu nie dał rady zdać matury.
wiola
2 tyg. temu
A kto chciałby go słuchać,gdyby nie krytykował Jarka :)
Payac
2 tyg. temu
Mędrzec po podstawówce. A pod kapeluszem zawór z wodą sodową.
wicek wersa
2 tyg. temu
Odezwał się ćwiartek umysłowy który może za panem prezesem Kaczyńskim teczkę nosić, choć myślę że i na to jest za głupi.
Yntelektualys...
2 tyg. temu
Po ukończeniu szkół podstawowych.
Kołtun przykr...
2 tyg. temu
Kapelusznik po podstawówce.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić