Horror na pogrzebie w Libanie. Żałobnicy oszołomieni

33

W Libanie doszło do druzgocącej sytuacji. Pewien mężczyzna, który został uznany za martwego, obudził się w trakcie ceremonii pogrzebowej. Do sieci trafiło nagranie z tego zdarzenia.

Horror na pogrzebie w Libanie. Żałobnicy oszołomieni
Pewien mężczyzna, który został uznany za martwego, obudził się w trakcie ceremonii pogrzebowej.

Porażający incydent miał miejsce w mieście Hermel w północno-wschodnim Libanie. Żałobnicy, którzy zebrali się wokół zmarłego, nagle zauważyli, że mężczyzna leżący w otwartej trumnie oddycha.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak zrozpaczeni żałobnicy gromadzą się wokół otwartej trumny. Jedna z kobiet płacze i dotyka "zwłok".

W pewnym momencie zebrani wokół ludzie zauważają, że ciało mężczyzna zaczyna się ruszać. Żałobnicy są oszołomieni całą sytuacją. Niektórzy zaczynają wykonywać uciśnięcia klatki piersiowej.

Mężczyzna, który był uznany za martwego, został zabrany do szpitala. Jak podają lokalne media, lekarze potwierdzili, że mężczyzna nadal żyje, ale nie wyjaśnili, w jaki sposób i dlaczego został uznany za zmarłego.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Podobny incydent miał miejsce jakiś czas temu w Indonezji, gdzie 12-letnia dziewczynka "ożyła" w trakcie przygotowań do pogrzebu. Siti Masfufah Warda obudziła się w trakcie oczyszczenia jej ciała. Serce 12-latki znowu zaczęło bić, a kończyny dziewczynki poruszyły się.

Ojciec zmarłej wezwał lekarzy. 12-latka została podłączona do respiratora, jednak zmarła po godzinie.

Zobacz także: Nawałnica w gminie Gniew. Straty są szacowane na kilkaset tysięcy złotych
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić