Horror w Rosji. Psy rozszarpały dziewczynkę. To córka pilota wojskowego

181

Dramat Margarity rozegrał się w Zabajkale w północno-wschodniej Rosji. 7-latka właśnie wracała do domu z lekcji muzyki, gdy napadła na nią sfora agresywnych psów. Nie przeżyła ataku. Dziewczynka była córką pilota wojskowego.

Horror w Rosji. Psy rozszarpały dziewczynkę. To córka pilota wojskowego
W chwili swojej tragicznej śmierci Margarita miała zaledwie siedem lat (vk.ru)

Jak informuje Daily Mail, bezpańskie psy zaatakowały dziecko na tak wąskiej drodze, że nie miało ono szans na ucieczkę. Agresywne czworonogi m.in. oderwały nogę dziewczynki oraz dotkliwie okaleczyły jej twarz.

Psy rozszarpały dziewczynkę. Dramat w Rosji

Zwłoki dziecka zostały zaciągnięte przez czworonogi w odległe miejsce. Czworonogi były na tyle agresywne, że aby do niej dotrzeć, funkcjonariusze policji musieli najpierw poradzić sobie z niebezpiecznymi psami.

Na wieść o tragedii matka 7-latki poczuła się tak źle, że konieczne okazało się przewiezienie jej do szpitala. Śmierć Margarity wywołała wśród opinii publicznej poruszenie, ale i oburzenie z powodu lekceważenia zagrożenia ze strony psów przez przedstawicieli lokalnych władz.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ostatecznie mieszkańcy terenu, na którym grasują psy, postanowili sami uporać się z czworonogami. Stało się tak m.in. ze względu na rosyjskie prawo, nie pozwalające przedstawicielom lokalnych władz eliminować bezdomnych zwierząt. W konsekwencji agresywne psy zostały przez nich odstrzelone.

Ojcem Margarity jest Anton Kanorsky - pilot wojskowy. Brał udział m.in. w interwencji w  Syrii. Za to Władimir Putin wyróżnił go specjalnym odznaczeniem.

Zobacz także: Zobacz też: "Nieodwracalna zmiana" w relacjach Niemcy-Rosja. Ekspertka wyjaśnia
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić