Psy rozszarpały dziecko. Chłopiec świętował tego dnia drugie urodziny

48

2-letni Jegor wyszedł na zewnątrz, podczas gdy jego rodzice siedzieli przy stole ze swoimi gośćmi, świętując urodziny chłopczyka. Przed domem dziecko zaatakowały dwa owczarki niemieckie. Chłopiec przez kilka dni przebywał w szpitalu, ale jego życia nie udało się uratować.

Psy rozszarpały dziecko. Chłopiec świętował tego dnia drugie urodziny
Dwuletni Jegor zmarł po rozpaczliwej 10-dniowej walce o życie w ukraińskim szpitalu.

W mieście Sełydowe na Ukrainie doszło do strasznej tragedii. 18 września rodzina świętowała drugie urodziny Jegora. W pewnym momencie niepostrzeżenie maluch wyszedł na zewnątrz, podczas gdy jego rodzice siedzieli przy stole ze wszystkimi gośćmi. Jegor błąkał się po dziedzińcu, a wtedy dwa psy rasy owczarek niemiecki wydostały się z ogrodzenia i bestialsko zaatakowały malucha.

Zauważając nieobecność dziecka, rodzice poszli go szukać. Dorośli wyszli na zewnątrz i zobaczyli malutkiego synka leżącego we krwi. Psy wciąż były przy nim. Według doniesień psom udało się wydostać z wybiegu, ponieważ ojciec Jegora nie zamknął prawidłowo drzwi.

Chłopca znaleziono nieprzytomnego w kałuży krwi - mówiła wolontariuszka Aleksandra Timoshchenkova, która pomogła rodzinie zebrać pieniądze na leczenie Jegora

Jegor został przetransportowany wojskowym helikopterem do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Dnieprze, gdzie cztery zespoły chirurgów przez pięć godzin walczyły o jego życie.

Chłopiec w wyniku pogryzienia przez psy odniósł wyjątkowo ciężkie obrażenia, zwane "brudnymi ranami"- komentowała dyrektor szpitala Natalia Dementyeva

Niestety 2-letni Jegor zmarł po rozpaczliwej 10-dniowej walce o życie w ukraińskim szpitalu. Chłopczyk nie odzyskał przytomności po operacji.

Policja wszczęła postępowanie karne w związku z niedopełnieniem obowiązków rodzicielskich, które doprowadziły do śmierci dziecka wobec matki i ojca Jegora. Jeśli zostaną uznani za winnych, będzie im grozić do 3 lat więzienia.

Zobacz także: Psy kontra niedźwiedź. Stanęły w obronie mieszkańców
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić