Horror w salonach masażu w USA. Nie żyje 8 osób

21

Tragiczne wydarzenia w Atlancie i okolicach. W tamtejszych azjatyckich salonach masażu doszło do serii strzelanin, w której zginęło co najmniej osiem osób. Policja aresztowała mężczyznę podejrzanego o dokonanie ataków.

Horror w salonach masażu w USA. Nie żyje 8 osób
Podejrzewany o zbrodnię jest 21-letni Robert Aaron Long. (PAP)

Policja z Georgii podała, iż około 17:00 czasu lokalnego doszło do strzelaniny w salonie Young's Asian Massage. Ten gabinet mieści się w Acworth - 50 kilometrów od Atlanty.

Dwie osoby zmarły na miejscu. Kolejne trzy przewieziono do szpitala, ale niestety dwóch z nich nie udało się uratować.

Niecałą godzinę później doszło do napadu rabunkowego w Gold Massage Spa w Atlancie. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli trzy zastrzelone osoby.

To nie koniec dramatycznych odkryć. Kolejną ofiarę strzelaniny znaleziono bowiem po drugiej stronie ulicy. W sumie potwierdzono zatem co najmniej osiem zgonów.

Strzelaniny w USA. Kim były ofiary? Kim jest napastnik?

Nieoficjalne informacje wskazują na to, że większość ofiar to kobiety pochodzenia azjatyckiego.

Policja szybko zabrała się za poszukiwanie napastnika. Dzięki monitoringowi w Acworth udało się ustalić, że to najprawdopodobniej 21-letni Robert Aaron Long. Podejrzewa się, że właśnie on strzelał do ludzi we wszystkich trzech salonach.

Mężczyznę aresztowano. Prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. CNN donosi natomiast, że na razie nie poinformowano, jakie były motywy 21-latka.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić