Horror w USA. Ojciec i jego partnerka udusili 8-letnie dziecko

32

Ojciec 8-letniej Autumn i jego partnerka odpowiedzą za zamordowanie dziewczynki. Sekcja zwłok wykazała, że powodem śmierci dziecka było uduszenie oraz rany kłute na głowie. Para nie przyznaje się do winy.

Horror w USA. Ojciec i jego partnerka udusili 8-letnie dziecko
8-letnia Autumn została prawdopodobnie uduszona przez ojca i macochę.

Policjanci z Elk River, w Minnesocie nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli, kiedy zostali wezwani na miejsce tragedii. Wychudzona i mokra 8-letnia dziewczynka, z ranami na czole i siniakami na całym ciele, leżała nieruchomo na podłodze.

Macocha dziewczynki tłumaczyła policji, że znalazła ją w wannie, unosząca się twarzą w dół. 28-letnia Sarah Hallow tylko na pokaz próbowała reanimować dziecko. Jak się szybko okazało, kobieta wraz z ojcem dziewczynki 30-letnim Brettem Hallow dopuścili się strasznego czynu. To oni zabili 8-latkę.

Policja znalazła również krew w łazience i ślady na czole dziecka przypominające rany od szpilek. Jak zeznają policjanci, dziewczynka była bardzo wychudzona jak na swój wiek. Ojciec i macocha dziewczynki zeznali, że znaleźli dziewczynę zakrytą i częściowo zanurzoną w wannie, po czym przenieśli ją do sypialni, próbując ją reanimować.

Para udusiła i znęcała się nad dziewczynką

Sekcja zwłok wykazała, że ​​Autumn zmarła w wyniku uduszenia i skaleczeń głowy. Śledczy powiedzieli, że dziewczynka prawdopodobnie nie żyła już od jakiegoś czasu, zanim policja otrzymała wezwanie. Śledztwo wykazało również, że para znęcała się fizycznie nad Autumn w ich mieszkaniu. Jak zeznało przyrodnie rodzeństwo dziewczynki, para często wiązała pasem dziewczynkę, kiedy ta "źle się zachowywała".

Sarah Hallow i Brett Hallow od kilku dni przebywają już w areszcie. Para odpowie za okrutne zabójstwo dziewczynki.

Zobacz także: Chihuahua ogląda pokaz humbaka
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić