o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

InPost wprowadza nowe rozwiązanie. Nie wszyscy z niego skorzystają

2
Podziel się

InPost wciąż się rozwija i co rusz wprowadza nowe rozwiązania. Popularna firma kurierska pochwaliła się wdrożeniem usługi InPost Podaj Dalej. To ciekawa opcja, z której nie wszyscy będą mogli skorzystać.

InPost wdraża nową funkcję
InPost wdraża nową funkcję (Getty Images)
bDZuhaQB

Usługa InPost Podaj Dalej polega na nadawaniu i odbieraniu przesyłek paczkomatowych w tym samym paczkomacie. Pozwala zatem na przekazanie komuś paczki bez ingerencji kuriera. Co istotne, nie wszyscy mogą skorzystać z nowego rozwiązania - jest ono dostępne dla klientów biznesowych tej firmy.

Nowa usługa sprawdzi się w szczególności w przypadku rozszerzania opcji odbioru osobistego dla klientów. Umieszczanie przesyłek w paczkomacie w pobliżu firmy pozwoli na bezkontaktowy i bezpieczny odbiór przesyłek 24/7 - czytamy na stronie internetowej inpost.pl.

Przedstawiciele firmy kurierskiej podają też, co należy zrobić, by skorzystać z InPost Podaj Dalej. W oficjalnym komunikacie donoszą o trzech etapach. Najpierw trzeba wygenerować etykietę, a później umieścić przesyłkę w wybranym paczkomacie, o czym już po kilku minutach dowie się odbiorca.

bDZuhaQD

InPost wciąż wprowadza nowe rozwiązania

Popularna firma kurierska czyni wiele starań, by korzystanie z jej usług było jak najbardziej przyjazne dla klientów. Jakiś czas temu wprowadzono funkcję multiskrytka, która umożliwia odbieranie kilku przesyłek z jednej skrytki.

Sporym udogodnieniem dla klientów jest też zdalne otwieranie skrytki. Umożliwia to aplikacja mobilna InPostu. Dzięki temu rozwiązaniu nie jest konieczne dotykanie panelu paczkomatu.

bDZuhaQJ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bDZuhaRe
KOMENTARZE
(2)
yeyey
rok temu
Nawet nie wiedziałem, że to zlikwidowali. Cos takiego było od samego początku paczkomatów, ale marketing dzwignią handlu.
To_juz_bylo
rok temu
Nic nowego. Tylko powrót starej usługi, którą jakiś czas temu zlikwidowali.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić