Irlandzki pub znieważył Putina. Fotografia z toalety podbija sieć

Szerokim echem w mediach społecznościowych odbiła się fotografia opublikowana przez jeden z irlandzkich pubów. Właściciele lokalu pokazali, co sądzą o Władimirze Putinie, umieszczając jego zdjęcie w bardzo wymownym miejscu.

Irlandzki pub znieważył Putina. Fotografia z toalety podbija sieć
Fotografia Putina pojawiła się w toalecie (Instagram)

Władimir Putin, wydając rozkaz inwazji na Ukrainę, stał się wrogiem publicznym numer jeden. Najazd wojsk Federacji Rosyjskiej spowodował ogromne zniszczenia w wielu miastach. Agresorzy zaatakowali również cele cywilne, a co za tym idzie zwykłych mieszkańców.

Obrażanie Władimira Putina stało się powszechne w wielu krajach. Prezydent Federacji Rosyjskiej znalazł się przede wszystkim na celowniku artystów. Na ścianach budynków europejskich zaczęły pojawiać się murale przedstawiające Putina jako zbrodniarza wojennego. Na wyżyny kreatywności - ale nie dobrego smaku - wspięli się pracownicy Raglan Road Irish Bar w Nottingham. O ich pomyśle zrobiło się głośno na całym świecie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pracownicy pubu w bardzo niecodzienny sposób wyrazili swoją niechęć do rosyjskiego przywódcy. Na ścianie pisuaru rynnowego powiesili dużą fotografię Władimira Putina. Tym sposobem korzystający z pisuaru mężczyźni oddają mocz wprost na prezydenta Rosji.

Internauci zachwyceni

Pomysł trafił w gusta internautów. Wielu z nich pochwaliło pomysłodawców instalacji, komentując opublikowaną przez nich fotografię z toalety na Instagramie. "Kocham to", "Fantastyczne!" - komentują rozbawieni internauci.

Zobacz także: Apel Ukrainy do rosyjskich żołnierzy. "Bardzo dobra zagrywka, naprawdę cwana"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić